Mężczyzna popełnił samobójstwo. Czy to gwałciciel z Jarosławia?

Fot. Archiwum

MALENISKA (POW. JAROSŁAWSKI). W nocy z czwartku na piątek przy próbie zatrzymania przez policjantów, 42-letni mężczyzna strzelając sobie w głowę, popełnił samobójstwo. Wiele wskazuje, że to właśnie on był odpowiedzialny za serię gwałtów na terenie Jarosławia.

Policjanci z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie od kilku miesięcy wyjaśniali sprawę serii napadów na kobiety, do których dochodziło na przestrzeni ostatnich miesięcy w Jarosławiu. W czwartek w śledztwie nastąpił istotny przełom. Policjanci ustalili, że sprawcą tych napadów może być prawdopodobnie 42-letni mieszkaniec jednej z podjarosławskich wsi. Był on podejrzewany również o inne przestępstwa. Wytypowany człowiek, odbywał już karę za usiłowanie napadu z bronią w ręku i nielegalne posiadanie broni.

Zapadła decyzja o zatrzymaniu podejrzewanego. Biorąc pod uwagę fakt, że mężczyzna może być niebezpieczny, może próbować się bronić i może mieć przy sobie broń, zatrzymanie realizowali policjanci z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie. Akcja rozpoczęła się o godz. 21.55.

Policyjni antyterroryści siłowo weszli do domu, w którym mieszkał podejrzewany. 42-letni mężczyzna słysząc okrzyk „policja” sięgnął po pistolet i postrzelił się w głowę.

Policjanci udzielili mężczyźnie pierwszej pomocy. Kilka sekund później pod dom podjechała karetka, której załoga zabezpieczała akcję policyjnych antyterrorystów. Niestety, mężczyzna nie przeżył. Postrzelił się z pistoletu, który miał nielegalnie.

tc/KWP

 

do “Mężczyzna popełnił samobójstwo. Czy to gwałciciel z Jarosławia?”

 1. Barbara

  co za ulga,….. mieszkać w miasteczku zastraszonym przez oprycha, najpierw trzeba pomieszkać , a potem się wypowiadać!

 2. Jagoda

  A co będzie jeśli on nie był gwałcicielem ? Kto odpowie za jego śmierć ? Powiedzą samobójca ?

 3. fh

  przeciez atakujac na ten do nikt nie byl pewien czy to gwalciciel. nawet teraz nikt nie podalwiadomosci potwierdzajacej to… Dopiero beda badania DNA i bedzie wiadomo… Narazie ten samobujca jest tylko podejrzanym i tyle… ale bedzie wstyd policji jak to nie on a drobny rzezimieszek kradnacy auta albo torebki starszym paniom

 4. fh

  identyczna sytuacja jak z barbara bida. dlaczego nikt o tym nie mowi przeciez tu czlowiek i tu… szok szkoda chlopa a kary smierci nie ma w polsce wiec to byla tragedia i ktos odpowiedziec za nia musi…

 5. olo

  Panie Tomku,chciałbym żeby zabrał się Pan za tego prymitywa Ciurka ale to niemożliwe,nie jest p agentem,a tak bym chciał żeby srał ten gnida po podstawówce.

 6. katarzyna zgwałcona

  ten stary Ch*j powinien się męczyć jak najdłużej powiesić go za jaja ! ale niestety skuryw*n sie zabil sam !

 7. Jurek

  no i git, jednego wiśnioka mniej. Chwast sam się usuną

  • Tomasz

   Panie Jurku, mądrością nie grzeszysz i myślę że miałeś coś wspólnego z powyższym gwałcicielem. Spodziewaj się w niedługim czasie wizyty CBŚ w swoich progach. Pozdrawiam agent Tomasz K.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.