Mężczyzna wpadł pod pługopiaskarkę. Nie przeżył

Fot. KMP Przemyśl

BACHÓRZEC (POW. PRZEMYSKI). W czwartek (3 bm.) ok. godziny 20.20 na drodze W-884 w miejscowości Bachórzec zginął 35-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Prawdopodobnie wtargnął na jezdnię wprost pod koła nadjeżdżającej pługopiaskarki.

Na podstawie zgromadzonego materiału wynika, że 34-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego szedł poboczem nieoświetlonego odcinka drogi. W tym samym czasie drogą jechał samochód ciężarowy należący do służb utrzymania dróg, którym kierował 40-letni mężczyzna. Z nieustalonych przyczyn pieszy nagle zatoczył się i wszedł na jezdnię w wyniku czego został potrącony przez nadjeżdżający pojazd.Wezwana na miejsce zdarzenia załoga pogotowia ratunkowego przystąpiła do akcji reanimacyjnej, która jednak nie powiodła się i lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Policjanci wspólnie z prokuratorem oraz biegłym z zakresu ruchu drogowego wykonywali czynności na miejscu wypadku. Zabezpieczyli ślady kryminalistyczne oraz przesłuchali świadków. Kierującego samochodem funkcjonariusze przebadali na zawartość alkoholu w organizmie, które wykazało że mężczyzna był trzeźwy. Decyzją prokuratora ciało denata zostało przewiezione do prosektorium, gdzie zostanie poddane szczegółowym badaniom.

Trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia.

tc/KMP Przemyśl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o