Miasto kontaktuje się z mieszkańcami poprzez system informacyjny SMS

Fot. Archiwum

KROSNO. Jesteś zainteresowany bieżącymi wydarzeniami w mieście, w którym mieszkasz? Jeśli skorzystasz z miejskiego systemu informacyjnego SMS, to będziesz otrzymywać takie darmowe krótkie wiadomości tekstowe z życia Krosna  na swoją komórkę.

– Obecnie w bazie jest około tysiąca numerów telefonów. Osoby zarejestrowane otrzymują bezpłatne informacje na temat wydarzeń kulturalnych i sportowych, akcji społecznych w mieście. Od pewnego czasu wysyłane są również wiadomości o utrudnieniach w ruchu wynikających z prowadzonych prac remontowych. Być może niebawem możliwe będzie także informowanie abonentów o terminie odebrania prawa jazdy czy dowodu rejestracyjnego – informuje Joanna Niepokój z Urzędu Miasta Krosna.. -Z czasem uruchomione zostaną bloki tematyczne, które pozwolą jeszcze trafniej adresować komunikaty do osób zarejestrowanych w bazie numerów.

Ci, którzy chcą otrzymywać bezpłatne wiadomości tekstowe w ramach miejskiego systemu informacyjnego powinni wysłać SMS o treści TAK na numer 607 599 493. Koszt tej wiadomości równy jest kosztowi jednej wiadomości SMS i uzależniony jest od taryfy operatora. Przychodzące wiadomości są bezpłatne. Aby wyrejestrować się z serwisu wystarczy wysłać SMS o treści NIE na ten sam numer. Cena SMS-a dezaktywującego usługę zależy od taryfy abonenta.

wz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments