Miasto przymierza się do aquaparku

Aquapark to jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji

RZESZÓW. Będą rozmowy z inwestorem, który chce budować park wodny

Zagraniczna firma jest zainteresowana budową w Rzeszowie parku wodnego. To jedna z inwestycji, której od lat oczekiwali mieszkańcy miasta. Jedną z możliwych lokalizacji aquaparku są tereny przy ul. Bł. Karoliny, które ratusz chce pozyskać od Agencji Nieruchomości Rolnych.

Na najbliższej sesji, 27 kwietnia, rzeszowscy radni zajmą się wyrażeniem zgody na nieodpłatne nabycie 8,18 hektara gruntu w rejonie ulicy Błogosławionej Karoliny. Działka należy obecnie do Agencji Nieruchomości Rolnych. Zgodnie z uzasadnieniem uchwały sporych rozmiarów działka jest przeznaczona pod budowę kompleksu boisk sportowych wraz z parkingiem na 100 samochodów.

Więcej w Super Nowościach.

Krzysztof Kuchta

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
goldfishka
goldfishka
9 lat temu

Good! All would be well written:)

jonek
jonek
9 lat temu

Wszystko się „kurka” buduje po tamtej stronie Rzeszowa! A może by jakieś inwestycje od Załęża, Lubelskiej, Trzebowniska? Co panie Ferenc?

Grzegorz
Grzegorz
9 lat temu

niech zrobia Panowie cos konkretnego nie tylko zjezdzalnie dla dzieci ale i dla starszych typu hungarospa na wegrzech :)

roman
roman
9 lat temu

nadchodzą święta- zaczęło się bicie aquaparkowej piany- uchwały/spotkania/ przepychanki/decyzje/odwołania/ sesje/głosowania/protesty/ zmiany w projektach/przetargi/odwołania/sądy/odwołania/nowy wykonawca/ odwołania/ zatwierdzone/ budowa/zmiana terminu/ostra zima/kryzys/ niedoróbki/ protesty/ zmiana projektu/odwołania/nowy wykonawca/ odbiory/poprawki/ poprawki- poświęcenie/przecięcie wstęgi jest – super rok 2020 hura. idziemy nurkować.