Miasto przymierza się do aquaparku

Aquapark to jedna z najbardziej oczekiwanych inwestycji

RZESZÓW. Będą rozmowy z inwestorem, który chce budować park wodny

Zagraniczna firma jest zainteresowana budową w Rzeszowie parku wodnego. To jedna z inwestycji, której od lat oczekiwali mieszkańcy miasta. Jedną z możliwych lokalizacji aquaparku są tereny przy ul. Bł. Karoliny, które ratusz chce pozyskać od Agencji Nieruchomości Rolnych.

Na najbliższej sesji, 27 kwietnia, rzeszowscy radni zajmą się wyrażeniem zgody na nieodpłatne nabycie 8,18 hektara gruntu w rejonie ulicy Błogosławionej Karoliny. Działka należy obecnie do Agencji Nieruchomości Rolnych. Zgodnie z uzasadnieniem uchwały sporych rozmiarów działka jest przeznaczona pod budowę kompleksu boisk sportowych wraz z parkingiem na 100 samochodów.

Więcej w Super Nowościach.

Krzysztof Kuchta

do “Miasto przymierza się do aquaparku”

 1. goldfishka

  Good! All would be well written:)

 2. jonek

  Wszystko się „kurka” buduje po tamtej stronie Rzeszowa! A może by jakieś inwestycje od Załęża, Lubelskiej, Trzebowniska? Co panie Ferenc?

 3. Grzegorz

  niech zrobia Panowie cos konkretnego nie tylko zjezdzalnie dla dzieci ale i dla starszych typu hungarospa na wegrzech :)

 4. roman

  nadchodzą święta- zaczęło się bicie aquaparkowej piany- uchwały/spotkania/ przepychanki/decyzje/odwołania/ sesje/głosowania/protesty/ zmiany w projektach/przetargi/odwołania/sądy/odwołania/nowy wykonawca/ odwołania/ zatwierdzone/ budowa/zmiana terminu/ostra zima/kryzys/ niedoróbki/ protesty/ zmiana projektu/odwołania/nowy wykonawca/ odbiory/poprawki/ poprawki- poświęcenie/przecięcie wstęgi jest – super rok 2020 hura. idziemy nurkować.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.