Miasto – wieś – dobrze jeść!

Fot. Archiwum

KRAJ. Trwa ogólnopolska akcja na rzecz produkcji dobrej jakości żywność.

W ramach wsparcia europejskiego Marszu Dobrej Żywności, odbędzie się ogólnopolska akcja ”Miasto – wieś – dobrze jeść!”. W ramach tego w całym kraju odbędą się pikiety, protesty, warsztaty, ogniska, pieczenie chleba, koncerty, wystawy, festiwale i inne akcje informacyjno – edukacyjne. Wszystko po to, by rolnicy mogli produkować żywność nie zagrażająca naszemu zdrowiu.

– Jeśli chcecie by Wasze dzieci i wnuki wychowywały się w czystym środowisku nie skażonym przez GMO to CZAS NA WSPÓŁPRACĘ WSI I MIASTA. CZAS NA LOKALNE DZIAŁANIA, KTÓRE DOPROWADZĄ DO TEJ WSPÓŁPRACY…” – mówi Jadwiga Łopata, laureatka ekologicznego Nobla.

Akcja rusza już 1 września i potrwa do 19 września. Więcej informacji, opisy wydarzeń i kontakty do lokalnych organizatorów na stronie: www.dobrzejesc.info

bes

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Elżbieta
Elżbieta
8 lat temu

Narodzie obudź się z letargu , zrób coś dla siebie i twoich potomków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zagospodarujcie każdy kawałeczek ogródka polskimi nasionami ,abyście mogli zdrowo jeść i zachować rodzime nasiona.To już jest walka nie o zdrowie , ale o życie !!!!!!!!!!!!!!!!

Elżbieta
Elżbieta
8 lat temu

Błagam o solidarność w walce z GMO i rządem, który skazuje nas i naszą ziemię na zagładę.