Miasto – wieś – dobrze jeść!

Fot. Archiwum

KRAJ. Trwa ogólnopolska akcja na rzecz produkcji dobrej jakości żywność.

W ramach wsparcia europejskiego Marszu Dobrej Żywności, odbędzie się ogólnopolska akcja ”Miasto – wieś – dobrze jeść!”. W ramach tego w całym kraju odbędą się pikiety, protesty, warsztaty, ogniska, pieczenie chleba, koncerty, wystawy, festiwale i inne akcje informacyjno – edukacyjne. Wszystko po to, by rolnicy mogli produkować żywność nie zagrażająca naszemu zdrowiu.

- Jeśli chcecie by Wasze dzieci i wnuki wychowywały się w czystym środowisku nie skażonym przez GMO to CZAS NA WSPÓŁPRACĘ WSI I MIASTA. CZAS NA LOKALNE DZIAŁANIA, KTÓRE DOPROWADZĄ DO TEJ WSPÓŁPRACY…” – mówi Jadwiga Łopata, laureatka ekologicznego Nobla.

Akcja rusza już 1 września i potrwa do 19 września. Więcej informacji, opisy wydarzeń i kontakty do lokalnych organizatorów na stronie: www.dobrzejesc.info

bes

do “Miasto – wieś – dobrze jeść!”

  1. Elżbieta

    Narodzie obudź się z letargu , zrób coś dla siebie i twoich potomków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zagospodarujcie każdy kawałeczek ogródka polskimi nasionami ,abyście mogli zdrowo jeść i zachować rodzime nasiona.To już jest walka nie o zdrowie , ale o życie !!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Elżbieta

    Błagam o solidarność w walce z GMO i rządem, który skazuje nas i naszą ziemię na zagładę.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.