Michał i Grzesiek wciąż mają szansę na finał MBTM

Michał i Grzesiek z Bieszczadów w półfinale „Must Be The Music. Tylko Muzyka” postawili na utwór Dżemu - „Whisky”

– Jestem na tak, tak, tak, i jeszcze raz tak! – powiedziała Kora, jeden z jurorów programu „Must Be The Music. Tylko Muzyka” po półfinałowym występie Michała i Grześka.

Bieszczadzki duet, w sobotnim występie na żywo wykonał utwór Dżemu – „Whisky”. To jednak smsy widzów decydowały o tym, kto awansuje do finału. Tych niestety zabrakło. Chłopaki z Bieszczadów mają jednak jeszcze szansę na finał – podobnie jak pozostali półfinaliści, na których można głosować na Facebooku. Uczestnik z największą liczbą głosów zyska tzw. „dziką kartę”, która uprawnia do udziału w finale.

– Niczego nie żałujemy i cieszymy się, ze możemy tu być – podsumowali swój występ Grzesiek Rokosz i Michał Wójciak. Pierwsi podkarpaccy półfinaliści wzbudzili mieszane uczucia wśród jurorów MTBM. Zyskali pochwały jej damskiej części, nie przekonali jednak panów.

Zachwycili Korę i Ele Zapendowską
– Zabrzmiało to bardzo fajnie. Wokalista umie śpiewać i widać, że czuje świętej pamięci Riedla, tak jak należy go czuć, nie naśladując go. Zaśpiewał po swojemu i bardzo mi się podobało – mówiła Elżbieta Zapendowska, która jako pierwsza zabrała głos.

Duet nie wzbudził entuzjazmu Adama Sztaby, który stwierdził, że ich największym przeciwnikiem jest poprzedni,  bardzo emocjonalny występ, w którym zaśpiewali „Jaskółkę”. „Whisky” była dla niego zbyt przewidywalna.

– Bardzo poprawnie odegrany cover – podsumował trzeci z jurorów – Wojciech „Łozo” Łozowski.

Zachwycona wykonaniem była Kora.  – Nie zmieniam zdania. W dalszym ciągu bardzo mi się podobacie. Jestem na tak, tak, tak, i jeszcze raz tak! – powiedziała po występie.

O awansie do finału decydowały jednak smsy widzów, dzięki którym do ostatniego etapu programu przeszli Conrado Yanes i Tomek Dolski.

Podkarpacie wciąż ma szanse
Chłopaki z Bieszczadów mają jednak jeszcze szansę na finał – podobnie jak pozostali półfinaliści, na których można głosować na Facebooku. Uczestnik z największa liczbą głosów zyska tzw. „dziką kartę”, która uprawnia do udziału w finale.

Michał i Grzesiek byli pierwszymi, z czwórki podkarpackich reprezentantów naszego województwa w półfinale polsatowskiego programu. Szansę na finał wciąż mają Arletta Rzepiela ze Stalowej Woli, rzeszowski duet JazZbratem oraz mielecka grupa h.R.A.B.I.A., którą zobaczymy w najbliższa sobotę.

anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments