Michał Szpak wygrał 50 tys. zł

Szokował, zachwycał i wzruszał. Mimo że pochodzący z Jasła finalista “X-Factor” zajął ostatecznie drugie miejsce, nie ma powodu do narzekań.

Wygrał 50 tys. zł, jego nazwisko zna już cała Polska, a koncertowe oferty płyną zewsząd. Młody artysta został zaproszony do uczestnictwa w Orange Warsaw Festival 2011. Zagra tam przed takimi sławami jak: My Chemical Romance, Skunk Anansie i Moby. Z kolei w niedzielę wystąpi podczas Dni Jasła.

– Szpak podzielił Polskę na dwie części: tych, którzy zrobią wszystko by go słuchać i tych, którzy zrobią wszystko by go nie słuchać – mówił o Michale Kuba Wojewódzki, jeden z jurorów programu.

Rzeczywiście, kontrowersyjny jaślanin, którego znakiem rozpoznawczym są długie kręcone włosy, wzbudza skrajne emocje. Jednak z całą pewnością talentu nikt mu odmówić nie może, nie wspominając o show, jakie przy tym robi.

Śpiewający od 9. roku życia 21-latek, który nazywa siebie kolorowym ptakiem, do programu wdarł się przebojem. Już od początku się wyróżniał, od początku też zbierał pochwały wymagających jurorów. W jednym z odcinków Wojewódzki, do którego grupy trafił,  kazał mu nawet zwracać się do siebie “tato”.

Co teraz będzie z Michałem? Jak podkreśla młody artysta, planuje wydać płytę. Co do dalszej kariery, to z pewnością dołoży starań, by nie dać o sobie zapomnieć.

anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments