Michał Żebrowski na planie “Sępa”

Trwają zdjęcia do debiutu fabularnego Eugeniusza Korina – thrillera “Sęp”. W głównych rolach występują Michał Żebrowski i Daniel Olbrychski.

Thriller “Sęp” opowiadać będzie o dwóch policjantach prowadzących śledztwo. W główne role wcielili się Michał Żebrowski i Daniel Olbrychski.

- Gram agenta wydziału wewnętrznego, który jest bardzo ambitny i robi wszystko, żeby być najlepszym. Jest perfekcyjny i bardzo zacięty – mówi o swojej postaci Michał Żebrowski, któremu partneruje bardziej doświadczony policjant… Daniel Olbrychski.

W “Sępie” pojawią się także dwie piękne aktorki – grająca główną rolę kobiecą Anna Przybylska oraz Anna Dereszowska jako przesłuchiwana…

- Scenariusz jest owiany wielką tajemnicą i nie wolno nam nic mówić poza ogólnymi rzeczami, ale rozmach produkcyjny tego filmu jest spektakularny – powiedziała Anna Dereszowska.

W thrillerze nie zabraknie wartkiej akcji. – Producenci tego filmu chcą dać widzowi dobre kino akcji, takie, które wymaga naprawdę długotrwałego przygotowania – powiedział Żebrowski, który na potrzeby tej roli schudł 10 kg. Aktor powiedział także, że nie zabraknie również wątku miłosnego… – Zagramy z Anią Przybylską szaleńczą i porywczą miłość – powiedział Żebrowski.

W “Sępie” występują także m.in.: Piotr Fronczewski, Andrzej Seweryn, Paweł Małaszyński, Andrzej Grabowski i Mirosław Baka.

Premiera odbędzie się w 2012 roku.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.