Michał Żebrowski po 20 latach przerwy…

Fot. MWMedia

Przez wiele lat producenci filmowi zabraniali Michałowi Żebrowskiemu jeżdżenia na nartach. Niedawno pierwszy raz po 20 latach Żebrowski zjechał ze stoku… – Bałem się, że to będzie tragedia – powiedział artysta.

Poprzedni rok dla Michała Żebrowskiego stał pod znakiem serialu, filmów i teatru. Koniec roku okazał się jednak łaskawy i artysta mógł wyjechać z rodziną na narty…

– W czasie świątecznym byłem z rodziną i przyjaciółmi na odpoczynku. Niebawem także wyjeżdżamy na narty. Cieszę się, że spadł śnieg i jest na czym poszaleć – powiedział Michał Żebrowski.

Aktor uwielbia narty, jednak przez 20 lat nie mógł na nich jeździć. Perspektywa uszczerbku na zdrowiu aktora przerażała producentów filmowych… – Mam w kontraktach zakaz jeżdżenia na nartach. W ubiegłym roku włożyłem je po 20 latach przerwy. Bałem się, że to będzie tragedia, ale okazało się, że karvingi są bardzo proste. Cieszę się, że jestem już w takim wieku, w którym nie muszę nikomu udowadniać, że jestem najlepszym narciarzem – stwierdził Michał Żebrowski.

Artysta zdradził, że najlepiej relaksuje się na stoku wieczorem, gdy może jeździć sam… – Jeżdżę sobie u nas w Jurgowie na nowo otwartym kompleksie narciarskim, spokojnie, wieczorem, gdy już nikogo nie ma i odpoczywam. Zakładam narty tylko po to, by się zrelaksować, ponieważ na bicie rekordów jest już za późno – powiedział aktor.

PAP Life, anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments