Mielczanie w gościnie u europosła Tomasza Poręby

Tomasz Poręba (PiS), europoseł z Mielca.

MIELEC, BRUKSELA. Na zaproszenie europosła PiS z Mielca Tomasza Poręby kolejna grupa osób z regionu mogła niedawno odwiedzić Brukselę.

Tym razem jego gośćmi byli studenci i profesorowie Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzenia w Mielcu. Dużą część z nich stanowili pracownicy Polskich Zakładów Lotniczych. Wizyta w Brukseli była częścią większego wyjazdu w ramach, którego uczestnicy odwiedzili również Paryż i Amsterdam.

Pierwszym etapem wycieczki była wizyta w Parlamencie Europejskim. Potem grupa z Mielca udała się Grand Place będące zabytkowym centrum Brukseli. Uczestnicy wycieczki zobaczyli również Muzeum Historii Belgii, monumentalną Katedrę  stadion  piłkarski Anderlechtu  i Atomium. – To była świetna okazja zobaczyć z bliska Brukselę w tym jedną z najważniejszych instytucji – powiedziała po powrocie jedna z uczestniczek.

– Chciałem moim gościom przybliżyć funkcjonowanie Parlamentu Europejskiego, ale również pokazać wspaniałe zabytki Brukseli, których naprawdę nie brakuje. Mam nadzieję, że dla wszystkim uczestników był to ciekawy wyjazd – komentuję Tomasz Poręba.

pg

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments