Mieszkańcy narzekają na zniszczoną nawierzchnię przy przystanku

Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. W ostatnich dniach otrzymaliśmy sporo sygnałów od czytelników Super Nowości dotyczących problemu zniszczonej nawierzchni przy przystanku autobusowym obok Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

W miejscu gdzie do niedawna znajdował się asfalt chodnikowy wycięte zostały fragmenty kolein. Doszło do tego w związku z prowadzonymi w okolicy pracami. Po ich zakończeniu kolein nie pokryto z powrotem asfaltem, a jedynie wypełniono drobnym kamieniem. Większość osób zakładało, że jest to działanie doraźne, lecz jak relacjonują mieszkańcy miasta, zniszczoną nawierzchnią nikt nie interesuje się już od wielu tygodni.

– Rozumiem, że trwały tam prace, lecz po ich zakończeniu ktoś powinien naprawić uszkodzony chodnik – denerwują się rzeszowianie. Ich zdaniem, centrum miasta nie powinno odstraszać wyglądem. Ponadto nierówna nawierzchnia to nie tylko kwestia estetyki, ale także bezpieczeństwa. Na kamieniach można się potknąć i przewrócić. Zapytaliśmy przedstawicieli ratusza, o to czy zniszczony chodnik zostanie przywrócony do stanu pierwotnego. – Do końca miesiąca ubytek zostanie uzupełniony asfaltem – mówi Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

kl

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
SydneyksysKarol Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sydney
Gość
Sydney

Karol ,rusz tyłek i dzwoń na policję ,ich jest 500 razy więcej

ksys
Gość
ksys

oj tam oj tam,
w Rzeszowie takie przystanki to norma, np. na ul Św Rocha koło szkoły, jak deszcz pada to dzieci jadace do domu stoja po kostki w wodzie, nie ma rzadnego utwardzeniaj, widać dokładnie tu: supernowosci24.pl/przebuduja-ul-sw-rocha i od kilku lat misto ma to gdzieś, mimo kilkukrotnych rozmów z prezydentaem, przy okazji wizyt na Słocinie, ot stolyca innowacji…

Karol
Gość
Karol

Ten przystanek autobusowy jest też parkingiem dla samochodów . Uczciwi kierowcy płacą, inni kombinują . Straż Miejska nie reaguje !!!