Mieszkańcy nie chcą płatnej strefy parkingowej w Rzeszowie

Fot. Archiwum

RZESZÓW. Informacje o utworzenie płatnej strefy parkingowej wywołują lawinę pytań i wątpliwości, co do słuszności działania prezydenta

Po naszym artykule “Na płatnej strefie parkingowej na pewno nie zyskają zwykli mieszkańcy!”, który ukazał się 27 kwietnia otrzymaliśmy mnóstwo telefonów od naszych Czytelników. Zdecydowana większość z nich poparła naszą walkę z utworzeniem płatnej strefy, choć nie obyło się bez głosów poparcia dla takiej polityki. Oto niektóre z wypowiedzi.

- Przed kilkoma laty funkcjonowały parkometry, więc myślę, że Ferenc powinien za swoje postawić nowe parkometry! Zastanawiam się, gdzie są stare parkometry i czy nie można ich ponownie postawić, zamiast wydawać kolejne pieniądze? Za te już zapłaciliśmy! – twierdził pan Paweł.

Inny Czytelnik, mówił: – Dlaczego pod urzędami są miejsca parkingowe tylko dla urzędników? Przecież oni są dla nas, a nie my dla nich! Jak ja otwierałem swoją działalność, to musiałem zapewnić przynajmniej dwa miejsca parkingowe dla klientów. Dlaczego miasto nie robi tak samo?

Z kolei pan Jan, uważa, że tylko ustanowienie płatnej strefy parkingowej rozwiąże problem, braku miejsc w centrum miasta.

***
Ponowne ustanowienie płatnej strefy parkingowej słusznie wywołuje dyskusję wśród zwykłych mieszkańców. W końcu mają prawo do wyrażenia własnego zdania na temat tego, co planuje się zrobić w ich mieście. A urzędnicy powinni wysłuchać ich głosu!

Agnieszka Wróblewska

do “Mieszkańcy nie chcą płatnej strefy parkingowej w Rzeszowie”

 1. rysiek

  dziad z ze swoim rzecznikiem powinni odejść
  Rzeszowem powinien zarządzać ktoś z Ruchu Palikota
  młody, wykształcony , swiatły i nieskorumpowany !

 2. Rzeszowianin

  Za co Rzeszowianie polubili Prezydenta Ferenca ? Za to, że nasze miasto zaczęło wyglądać jak miasto, a nie zaścianek, za nowe drogi, za odświeżenie całego miasta i ?? Za zniesienie płatnych parkingów ! A teraz jak już widocznie ma dość prezydentury, to wraca do pieleszy. Tak się nie robi ! Ale widocznie to ta sama nacja co każdy polityk – dużo obietnic w kampanii i bez realizacji podczas rządzenia.

 3. lol

  A kogo obchodzi głos mieszkańców?

 4. janusz

  jestem w chwili obecnej mieszkancem jednej ze stolic europy gdzie sa strefy platne ale nie potrzeba parkometrów tylko kupic trzeba karte parkingowa na 30 60 90 120 min lub na caly dzien w kiosku i wpisac w rubrykach dane dzien miesiac godzine i polozyc pod szyba i koniec i sa ludzie do sprawdzania i nie trzeba parkometrów a w rzeszowie jest duzy problem, bo trzeba tych co parkója pod praca wyslac na obrzeza miasta, a nie ci co chca do urzedu na 10min nie maja gdzie zaparkowac , takze sa oplaty dla stalych mieszkanców symboliczne ale ludzie placa bo to jest ich miasto

  • ekar

   janusz, nie cwal się, że jesteś mieszkańcem jednej ze stolic „europy”! Jestes nadal, jak to młodzież mówi, niekumaty. Już zapomniałeś jak się mówi i pisze po polsku!?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.