Mieszkaniec wsi gwałcił psa

Fot. Archiwum

BUDY GŁOGOWSKIE. Nie wiadomo, co siedziało w głowie mężczyzny, który uprawiał seks ze zwierzęciem.

Mieszkaniec, jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy Bud Glogowskich znęcał się nad rodziną. Jakby tego było mało uprawiał kilka razy dziki seks z… psem, a dokładnie kundelkiem. Mężczyzna aktualnie przebywa w areszcie tymczasowym. Prokuratura postawiła mu zarzut znęcania się nad zwierzęciem oraz znęcania się nad rodziną.

Jak dowiedzieliśmy się w Prokuraturze Rejonowej w Rzeszowie mężczyzna znajduje się w areszcie tymczasowym od końca lutego i ma w nim przebywać do 21 maja. Mężczyźnie postawiono dwa zarzuty, za znęcanie się nad rodziną grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Z kolei drugi zarzut, który budzi tyle niesmaku dotyczy znęcania się nad zwierzętami, za co mężczyzna może otrzymać karę grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2. Kodeks karny nie mówi nic o zoofilii, tylko o rozpowszechnianiu treści pornograficznych związanych z posługiwaniem się zwierzęciem. Dlatego prokuratura musiała posłużyć się zapisem z ustawy o ochronie zwierząt.

Rzadki przypadek

Wiadomo, że mieszkaniec Bud Głogowskich współżył seksualnie kilka razy z psem, jak się dowiedzieliśmy średniej wielkości, który nie należał do niego. Jak zapewniają nas w prokuraturze pies podczas dzikich harców mężczyzny nie został poważnie zraniony i nadal żyje. Czy takie sprawy często się zdarzają? – Mogę powiedzieć, że nie spotkałam się podczas mojej pracy w rzeszowskiej prokuraturze rejonowej z takim przypadkiem – mówi Edyta Lenart, szefowa Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie.

***

Żeby gwałcić psa lub inne zwierzę trzeba mieć naprawdę nierówno pod sufitem.  Może się komuś wydawać, że zwierzę, to przecież nie człowiek, ale jednak tak samo odczuwa ból. Ciekaw jestem jakby się czuł ten mężczyzna, gdyby dopadł go słoń, koń, czy niedźwiedź i zrobił mu to samo, co on zrobił temu biednemu pieskowi. A jeżeli już chce gwałcić psy, to niech spróbuje z pit bullem, rottweilerem lub amstaffem.

Grzegorz Anton

do “Mieszkaniec wsi gwałcił psa”

 1. Ajrisz

  Mieszkam w Budach Głogowskich i szczerze Wam powiem, że dowiedziałam się o tym od osoby, która mieszka w gminie Trzebownisko :) Dziwi mnie fakt, że właśnie tutaj, nikt o niczym nie plotkuje. Stare mohery, które zawsze spotykały się na przystanku i obgadywały każdego jak leci, co prawda nadal obgadują, ale tego tematu nie poruszyły, naprawdę. A proboszcz wcale lepszy nie jest.

  I wstyd mi jest bardzo za takie rzeczy, które dzieją się w mojej miejscowości, ale w sumie nic dziwnego. Ludzie bez ambicji, bez perspektyw na życie. Jedyne co mogą to żyją od jednej wypłaty do drugiej. Piją, palą, tarzają się po rowach w nocy z przepicia. Mój kolega na imprezie pt. „wiocha tańczy” dostał sztachetą z ogrodzenia w głowę i trafił do szpitala. Gość, któremu pić nie wolno, bo ma później padaczkę, jednak pije. Jeden nawet okradł sklep, drugi zabił starszą babcię i nie wypłacił się z odszkodowania, chociaż wypadek był jakieś 6 lat temu. Masakra. Najgorzej jest w nocy latem, bo niektórzy nie rozumieją, co to znaczy cisza nocna.

  Nie mówię, że śpię na pieniądzach, ale myślę, że jestem naprawdę wyjątkowa na tle tej grupy zza marginesu, którzy nie potrafią się dobrze zachować.

 2. Jola

  Co ten pies czuł?

 3. Jola

  To nie sprawiedliwe powinni go zamknąć ciekawe czy mu było by fajnie jak by go słoń,koń czy nawet łoś.Co ten pies czuł?

 4. Agnieszka

  Zdegenerowany, obleśny dziad, niech zgnije w pierdlu!!!

 5. Karolina

  Niektóre komentarze są po prostu nie na miejscu!!! Jeżeli ten gwałciciel (bo tak go trzeba nazwać) znęcał się nad żoną to na pewno nie chciała zaspokajać jego potrzeb seksualnych i nie ma co się jej dziwić, bo chyba żadna kobieta nie chciałaby współżyć z mężczyzną, który dręczy ją psychicznie a może nawet fizycznie. Ta cała sprawa jest szokująca!!! Takich ludzi powinno się zamykać, bo są po prostu niebezpieczni. Jeżeli ten mężczyzna był zdolny do tego,żeby zgwałcić psa to może jego kolejną ofiarą byłoby czyjeś dziecko!!! Nie wiem co się dzieje w głowie tego mężczyzny, ale na pewno ma on problemy psychiczne i powinien zostać poddany leczeniu.

 6. bramkarz

  Słuchaj no” Baśka 38″ podobno jesteś kobietą – dlaczego sobie gębę wycierasz księdzem Sama stań na wysokości zadania i zaproponuj nie zaspokojonym. A tak na serio, jest Wielki Post – OPAMIĘTAJ SIĘ CO PISZESZ

 7. Baśka 38

  no właśnie ,myślę że to ksiądz ,może w porozumieniu z sołtysem powinni wyjść z inicjatywą pomocy swoim parafianom co mają potrzeby a, nie mają możliwości-ja nie mówię żeby zaspokajał ich ksiądz,chociaż to już bardziej humanitarne niż robić to z psem ,ale nikt inny nie ma takiego rozeznania jak ksiądz właśnie i myślę że byłaby to bardzo potrzebna i chwalebna inicjatywa bo w dzisiejszych czasach sam pokarm duchowy to jednak za mało i jestem przekonana że ten nieszczęśnik od psa gdyby miał możliwość skorzystać z żywego człowieka nie uganiałby się za wiejskimi burkami i prostował im jelito,gdzie i ogon stanowi nie lada przeszkodę a, ostatecznie i niebezpieczna to czynność bo taki nie tylko portki poszarpać potrafi.

 8. antek

  każda gmina powinna mieć dyżurne baby opłacane przez gminę do tych spraw i wtedy nie będzie takich przypadków a, co chłopisko miał zrobić-natura a, zwłaszcza wiosną jest nieubłagana i tak dobrze że nie przeleciał sąsiadki ,chociaż kto wie może by polubiła.Myślę że tutaj jest duża rola proboszcza -on spowiadając wie która lubi takie igraszki i mógłby na plebanii raz w tygodniu organizować takie spotkania dla tych co chcą a, nie mają z kim

 9. lulz

  Ten kundel łze jak pies.Trza go obadać na wykrywaczu kłamstw.

 10. pies na baby

  Ale zbok, pewnie cała wieś już wie, a on jak wyjdzie z pierdla, to opłotkami będzie chodził

 11. mamnick

  JUŻ GO TAM ,,WYCWELUJĄ” chłopaki;)

 12. niania

  a czy to była suczka czy pies, bo czy ten facet to pedał czy normalny?

 13. ROMAN

  21 wiek – bije niektórem pod czaszką równo.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.