Mikołaj czeka na Ciebie!

Fot. Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

KONKURS. Dla naszych Czytelników mamy albumy Opowiedz mi Babciu, Opowiedz mi Dziadku i rodzinna grę planszową Babciu, Dziadku, jak to wtedy było.

Od dwóch lat na polskim rynku obecny jest czeski wydawca, który ma tylko jeden, a właściwie dwa bliźniacze tytuły. Są to albumy do gromadzenia rodzinnych wspomnień Opowiedz mi babciu i Opowiedz mi dziadku. Ideą książek jest, by dziadkowie mogli się dzielić swoimi wspomnieniami / przeżyciami z młodszymi pokoleniami. Albumy zawierają różne pytania dotyczące życia seniorów i miejsce na wpisanie odpowiedzi. W tym roku wydawca przygotował polskie wydanie gry Babciu, Dziadku, jak to wtedy było? Gra, nawiązująca do albumów, od kilku lat jest obecna na rynku czeskim i tam (podobnie jak albumy) bije  rekordy popularności. Ambasadorką gry planszowej została w tym roku Paulina Holtz.

Aby to właśnie do Ciebie mógł trafić mikołajkowy prezent, wystarczy że 6 grudnia w godz. 12 – 13 wyślesz maila na adres mj81@interia.pl. W tytule maila prosimy wpisać MIKOŁAJ, a w treści imię i nazwisko oraz adres. Kto pierwszy, ten lepszy! Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się mailowo do dnia 10 grudnia br.

do “Mikołaj czeka na Ciebie!”

  1. jan

    Czy bedzie lista szczęśliwców?

Skomentuj

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.