Milla Jovovich jest szczęściarą

Aktorka i modelka Milla Jovovich po raz pierwszy przyjechała do Polski. Gwiazda poprowadziła pokaz Lexus Fashion Night. – Jestem szczęściarą i nie mogę narzekać – deklarowała.

Podczas pobytu modelki w Polsce było dość zimno, ale jak sama przyznała spodziewała się czegoś gorszego, a przynajmniej śniegu. W Polsce zaskoczyła ją uroda ludzi: – Wszystkie kobiety są takie piękne, a mężczyźni przystojni – zachwycała się Jovovich. Ale jednocześnie była zdziwiona, że zachowują szczupłe sylwetki przy polskiej kuchni. – Polskie jedzenie z pewnością nie jest szczególnie sprzyjające byciu na diecie. Ale tak jest w przypadku każdej kuchni z regionu Europy Wschodniej, a ja przecież stąd pochodzę, więc ilekroć chcę sobie pofolgować kulinarnie, sięgam po te kremowe, ciężkie potrawy. W Ameryce sałatka to trzy liście sałaty na krzyż, a tutaj to solidny posiłek – komentowała polskie menu.

– Najwspanialszą rzeczą w mojej karierze jest to, jak jest zróżnicowana. Składa się na nią aktorstwo, modeling, muzyka, moda… Zaczynałam jako gwiazda filmów akcji, ale lubię także małe, niezależne produkcje. Jako artystka chcę eksplorować różne obszary – te bardziej i mniej komercyjne. Jestem szczęściarą i nie mogę narzekać. Moja kariera to niesamowita podróż i wciąż tu jestem od 25 lat – dodała.

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments