Millenium Hall coraz bliżej

RZESZÓW. Oddanie wielkiego centrum handlowo-rozrywkowego już w październiku

Z budowy Millenium Hall znikły już dźwigi, bo konstrukcja obiektu jest gotowa. Teraz trwają prace przy elewacjach i instalacjach wewnętrznych. Otwarcie galerii zaplanowano na połowę października.

Wczoraj zaprezentowano postęp prac przy budowie Millenium Hall. Konferencja odbyła się w pierwszym gotowym pomieszczeniu galerii, położonym w charakterystycznym przeszklonym „szpicu” obiektu. Znajdzie się w nim restauracja sieci Hana Sushi. Pokazano też precyzyjną makietę obiektu.

– Lada dzień pojedzie ona do Warszawy gdzie będzie prezentowana na targach – zapowiada Marta Półtorak, prezes Develop Investment, inwestor centrum.

Na terenie inwestycji od niedawna nie ma już dźwigów. Konstrukcja centrum jest gotowa w 100 procentach. W marcu rozpocznie się rozpocznie się montaż schodów i chodników ruchomych oraz wind.

Sklepy jakich nie ma w Rzeszowie

Prezes Półtorak zapewnia, że otwarcie Millenium Hall nastąpi w zgodnie z planem w październiku. Trwa jeszcze wynajem powierzchni. – Oferujemy ostatnie pomieszczenia – wyjaśnia Marta Półtorak.

Według informacji inwestora, wśród 250 najemców w Millenium Hall pojawią się marki sklepów nieobecne dotąd w Rzeszowie. Chodzi m.in. o grupę Inditex z markami odzieżowymi Zara, Pull and Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius i Oysho.

Coś dla rozrywki

W galerii powstanie też centrum hotelowo-biznesowe z klubem biznesu, powierzchnią konferencyjno wystawienniczą i hotelem Hilton Garden Inn mieszczący 102 pokoje. Sercem obiektu ma być skwer koncertowo-eventowy na kilka tysięcy osób. W Millenium znajdą się też klub muzyczny, a także pierwszy w Rzeszowie dziewięciosalowy multipleks kinowy marki Multikino. Powierzchnia komercyjna obiektu to ponad 56,6 tys. mkw., a całkowita 110 tys. mkw.

Krzysztof Kuchta

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments