Millenium Hall już otwarte. FILM

W sobotni wieczór tłumy odwiedzających wypełniły przestronne wnętrza Millenium Hall.

RZESZÓW. Tysiące ludzi tłoczyło się by wejść do nowej galerii.

Tłumy mieszkańców Rzeszowa i Podkarpacia zebrały się w sobotni wieczór przed Millenium Hall. Wszyscy czekali na wejście do nowej galerii, które wyznaczono na godz. 21.30. “Noc Zakupów” trwała do godz. 1 w nocy.

Wielkie korki na drogach wokół Millenium Hall tworzyły się już na długo przed rozpoczęciem oficjalnej części wielkiego otwarcia nowej galerii, na którą zaproszono VIP-ów. Tę część imprezy wyznaczono na godz. 18.30.

Goście zwracali uwagę na niedopracowaną organizację. By wejść do galerii należało ustawić się w gigantycznej kolejce i zamienić zaproszenie na papierową opaskę mającą pomóc w identyfikacji przez ochronę zaproszonych VIP-ów.

Po otwarciu galerii wnętrza Millenium Hall wypełniły tysiące ludzi. Tłok był nie do opisania. Żeby wejść do środka trzeba było odstać dobre kilkanaście minut. Ze względu na napór zwiedzających stanęły schody ruchome. Dopiero po dłuższej chwili ilość chętnych do zobaczenia galerii wyraźnie zmalała, a część osób zaczęła już wychodzić z obiektu.

kk

 

 

 

 

 do “Millenium Hall już otwarte. FILM”

 1. Karolina

  Milennium Hall jest po prostu piękne . Godne uwagi byłam tam i jestem bardzo zadowolona.Bardzo szeroki wybór marek.Multikino świetne byłam.
  Polecam…

 2. just

  Byłam tam dzisiaj w środku i szczerze mówiąc zupełnie mi się nie podoba. Szaro, buro. Liczyłam na coś bardziej spektakularnego.

  • ewelina

   co? czego tam oczekiwałaś/łeś? latających smoków? to jedna z najładniejszych galerii. wszystko jest tam dopasowane. takie centrum jest godne pozazdroszczenia

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.