Miłość na ławce, ślub w bibliotece

Ławeczka (mała scena) - pt., niedz. - godz. 18.

Teatr im. W. Siemaszkowej zaprasza.

Piosenka, Europa i … ślub, Ławeczka – będzie można zobaczyć na deskach rzeszowskiego teatru od piątku, 16 września do czwartku, 22 września.

Piosenka, Europa i … ślub

W symboliczny i żartobliwy sposób opowiedziana historia niezwykłej “nocy przedślubnej” spędzonej w przedziwnej bibliotece. Bohaterowie – Narzeczona z Polski i Narzeczony z Belgii wyruszą w wirtualną, muzyczną “podróż” do krajów Unii Europejskiej w poszukiwaniu piosenki, bez której nie mogą odbyć się ich zaślubiny.

Ławeczka

To sztuka kameralna, wręcz intymna. Jej bohaterowie nie są już pierwszej młodości, obydwojgu życie raczej się nie ułożyło. Ich spotkanie w parku jest przypadkowe, lecz zarówno jedno, jak i drugie przyszło tu w tym samym celu – znalezienia partnera do erotycznej przygody, która ubarwiłaby ich szarą egzystencję, pozwoliła, choć na chwilę zapomnieć o samotności. “Parkowy romans” Jej i Jego jest nie tylko poruszającą, tragikomiczną opowieścią o poszukiwaniu miłości. Staje się także wielką metaforą wzajemnych związków między kobietą i mężczyzną.

Repertuar teatru:
Ławeczka (mała scena) – pt., niedz. – godz. 18.00,
18729 (duża scena) – sob. – godz. 18:00
Piosenka, Europa i … ślub (duża scena) – niedz. – godz. 16.30, 19.00, śr. – godz. 19.00
Edukacja Rity (mała scena) – czw. – godz. 19.00

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments