Minister sprawiedliwości jutro na WSIZ-ie

Wykład ministra Gowina będzie dotyczył przedsiębiorczości w Polsce. Fot. Arkadiusz Rogowski

RZESZÓW. W piątek (30 bm.) o godz. 9 w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (w auli RA3), przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie odbędzie się wykład otwarty ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina „Sprawiedliwość dla biznesu”.

Jarosław Gowin jest doktorem nauk politycznych, był także stypendystą Cambridge. Od 2007 roku jest posłem na Sejm RP VI i VII kadencji. Obecnie jest ministrem sprawiedliwości, pracuje w Komisji Kultury i Środków Przekazu, Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej oraz Komisji Nadzwyczajnej do rozpatrzenia poselskich projektów ustaw o zmianie Konstytucji RP. Wcześniej, od 2005 r. do 2007 r., był senatorem VI kadencji. Zasiadał w senackiej Komisji Nauki i Edukacji oraz Komisji Samorządu Terytorialnego i Administracji Publicznej. Od 2002 do 2004 był członkiem Rady Konsultacyjnej przy Narodowej Radzie Integracji Europejskiej. W 2011 roku po raz kolejny został uznany przez „Politykę” za jednego z najlepszych polskich parlamentarzystów.

Dr Jarosław Gowin jest także współtwórcą i byłym rektorem Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, która razem z Wyższą Szkołą Zarządzania i Administracji w Zamościu oraz Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie tworzy Konsorcjum Akademickie.

Arkadiusz Rogowski

do “Minister sprawiedliwości jutro na WSIZ-ie”

 1. iza

  W tej szkole nie ma wydziału prawa to min. Gowin może mówić co chce i jak chce.
  Dobrze, gdyby przyszli pracownicy likwidowanych sądów to będzie o czym rozmawiać.

 2. Ambroży

  Mogli zaprosić min.TW Boniego d/s cyfryzacji i cenzury , aby barci studenckiej przedstawił ile spraw zawalił w swoim resorcie i ile kar zapłaci za to do UE??

 3. studentka

  a co ten wsiz taki najazd ministrow przezywa, dwa tygodnie temu byla tam wiceminister MSZ, teraz minister sprawidliwosci, kto nastepny :) ?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.