Minister sprawiedliwości już w ten piątek w Rzeszowie

Fot. ms.gov.pl

RZESZÓW.  Jarosław Gowin, minister sprawiedliwości będzie gościem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Tu wygłosi wykład otwarty “Reguły deregulacji, czyli dlaczego dobre prawo i wolny rynek leżą w interesie większości obywateli”. Odbędzie się on 23 marca, o godz. 12.15, w auli RA3, w siedzibie uczelni, przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie.

Przygotowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości projekt deregulacyjny, ma ułatwić dostęp do 49 profesji, których wykonywanie wiąże się z pokonaniem wielu barier od administracyjnych po ekonomiczne (kosztowne szkolenia i kursy, egzaminy państwowe).

Jarosław Gowin (ur. 4 grudnia 1961 r. w Krakowie) – dr nauk politycznych, stypendysta Cambridge, współtwórca i rektor Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Od 2007 r. poseł na Sejm RP VI i VII kadencji, przewodniczący Zespołu ds. Konwencji Bioetycznej oraz przewodniczący nadzwyczajnej Komisji do rozpatrzenia poselskich projektów ustaw o zmianie Konstytucji RP. Funkcję ministra sprawiedliwości pełni od 18 listopada 2011 r.

bes

do “Minister sprawiedliwości już w ten piątek w Rzeszowie”

 1. Pisiak

  A w Przeworsku w niedziele minister Antoni Macierewicz ale o tym już się nie pisze

 2. Józef

  A może by tak min. sprawiedliwości przepytać : jak ocenia sytuację obecnie w stosunku do tej za Z.Ziobro?. Mam na myśli pukanie do mieszkań terrorystów , kamerowanie i w miarę delikatne wyprowadzanie sprawców- dziś bandytyzm polegający na darcie kobiet za włosy, wybijanie im zębów , wyłamywanie barków,ściąganie spodni, demolowanie sprzętu – niewinnym spokojnym ludziom!!. Nie nabierajcie ludzi panie rzeczniku policji: iż za wszystko zapłacicie??- de facto za WAS zapłaci polski podatnik!!!.
  I jeszcze jedno przypomnienie : za czasów PIS krzyczał Tusk że giną masowo ludzie na drogach!!!, podajcie teraz bilanse codzienne ofiar waszych platformerskich rządów , gotowych dróg ekspresowych i autostrad i wyliczcie wskaźniki w stosunku do ofiar?.

 3. wiesiek

  Wiesiek 63 lat od 2 lat z ZUS się prawuję. Ja bym się go zapytał o sędzinę babcie starszą ode mnie nie wie czy można starzeć się i zdrowieć odsyła sprawę ponownie do ZUS. Sądowa biegła pisze na opinii inne niż moje nazwisko imię wstawia Stanisław twierdzi że operację usunięcia płuca miałem w październiku 2001r. ja mam w papierach i pamiętam 23 kwietna 2001r. Dla sędziny te pomyłki są nic nie znaczące dla sprawy. Nie wie czy jestem już zdrowy czy chory ZUS ma się wypowiedzieć.2 stycznia komisja ZUS uznała mój powrót do zdrowia wyraża zgodę na powrót do zawody elektromontera. Ciekawostką jest że na opinii komisji są 3 podpisy orzeczników w rzeczywistości było ich 2.Wczoraj w sądzie kolejnych 2 sądowych biegłych mnie oglądało dla sądu w odwołaniu napisałem o 2 orzecznikach sąd uznał że 3 było uznaje ich racje moje uzdrowieni.

 4. gold

  POpieprz…, POpierd…, POznalismy się na was, POgonimy was, POpamietacie NAS!!!

 5. Stefan

  A po co nam do szczęścia ten wypicowany goguś. Pomoże nam w czymś? Jak nie ukradnie to napewno nic nie przyniesie.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.