MKS zawiesza kursy

Na kilku liniach MKS od najbliższego poniedziałku pasażerów czeka zawieszenie części kursów na okres wakacji. Fot. Wojciech Preisner

RZESZÓW. Związek Gmin “PKS” organizujący Międzygminną Komunikację Samochodową zawiesza od 18 lipca (poniedziałek) część kursów autobusów MKS na okres wakacji.

Na linii nr 223 Rzeszów – Niechobrz Góra, w dni robocze zniknie 4 kursy na kierunku Rzeszów – Niechobrz oraz 5 na kierunku Niechobrz – Rzeszów. W soboty będzie to odpowiednio po 7, a w niedziele i święta po 2.

Na linii nr 238 Terliczka – Rzeszów wszystkie kursy wykonywane będą od przystanku Łąka CARITAS z pominięciem przystanków na odcinku Terliczka pętla – Łąka szkoła. Ponadto w dni robocze zawieszone będzie 5 kursów na obu kierunkach, w soboty 3 kursy, a w niedziele i święta wszystkie kursy zostaną zawieszone.

Na linii nr 238 Zabratówka – Rzeszów w dni robocze będzie zawieszone po 3 kursy na kierunku Rzeszów Lubelska – Zabratówka i Zabratówka – Rzeszów Lubelska.
Szczegółowe informacje na stronie organizatora komunikacji MKS: www.zgpks.rzeszow.pl

kk

do “MKS zawiesza kursy”

  1. Piotr

    Ten mks zaczyna ludziom wychodzić bokiem.Jeśli jeszcze mpk zawiesi kursy na wakacje to ludzie będą koniami do miasta dojeżdżać.Władze gmin powołały konkurencje,która miała być tańsza,jest droższa. Co będzie dalej? Strach myśleć.20 lat temu było lepiej niż teraz jeśli chodzi o komunikacje.

  2. jeremi

    a może mały rozkładzik jazdy bo kartkiz przystanku znikneły !!!!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.