Młode Kozaki i Gas Metan w finale

TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN. Drużyny Młodych Kozaków z Gas Metanu to kolejne zespoły, które wywalczyły awans do wielkiego finału (1 września w Rzeszowie) Turnieju Dzikich Drużyn z Podkarpacia pod patronatem Eurodeputowanego Tomasza Poręby. Wcześniej awans z jasielskich eliminacji wywalczyła drużyna FC Kiepskich.

W krośnieńskich eliminacjach udział wzięło 18 drużyn i ponad 170 zawodników. W wielkim finale Gas Metan I pokonał po zaciętym pojedynku B&S Fighters 5-4. Królem strzelców krośnieńskich eliminacji został Krystian Frączek (Gas Metan), który zapisał na swoim koncie 18 bramek. Najlepszym bramkarzem wybrano Konrada Munzbergera (Fasberg), najwszechstronniejszym zawodnikiem został Maciej Krakowiecki (Guzikówka), a tytuł drużyny fair-play przypadł w udziale drużynie FC Bór Szczepańcowa.

Do rywalizacji w dwudniowych eliminacja w Mielcu przystąpiło 20 zespołów, a chętnych drużyn było o wiele więcej. Niestety ze względów organizacyjnych, zakwalifikowano tylko te zespoły, które najwcześniej się zgłosiły. Turniej wygrał zespół Młode Kozaki, który finale pokonał po rzutach karnych Ekipe Pana Lee 2-1 (w regulaminowym czasie było 0-0). Królem strzelców mieleckiego turnieju został Paweł Strycharz (Młode Kozaki), najlepszym zawodnikiem Kacper Krupiński (Ekipa Pana Lee), najlepszym bramkarzem Marcin Kowalski (ODJ Mielec), a zawodnikiem fair-play Michał Majewski (KS Niski Borek).

Najbliższe turnieje eliminacyjne odbędą się 16 i 20 sierpnia w  Przemyślu oraz 17 i 21 sierpnia w Jarosławiu. Również w tym tygodniu zmagania o awans do wielkiego finału rozpoczną się w Dębicy (19 sierpnia) i Rzeszowie (18 sierpnia). Eliminacje potrwają do 27 sierpnia. Do tej pory do rozgrywek zgłosiło się już ponad 120 drużyn z całego województwa podkarpackiego, a zgłoszenia nadal są przyjmowane. Więcej informacji w Internecie: www. pisfm-podkarpacie.pl/Aktualnosci

mj

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fajny turniej
Fajny turniej
8 lat temu

Super turniej mam nadzieję że wygramy w Jarosławiu!