MMA znowu na Podpromiu

Z ćwierćfinałowej walki Carpathian Primus Belt musiał zrezygnować Hubert Lech (nz. z prawej), który nabawił się kontuzji pleców. Fot. Paweł Bialic

SPORTY WALKI. Ośmiu najlepszych zawodników już za dwa tygodnie będzie walczyć o awans do półfinałów Carpathian Primus Belt.

Cztery walki ćwierćfinałowe Carphatian Primus Belt oraz pięć pojedynków meczu międzynarodowego Polska – Węgry – to największe atrakcje Gali MMA, która 24 lutego (godz. 19) odbędzie się w rzeszowskiej hali na Podpromiu.

MMA Olimp Extreme Fight Carpatian Primus Belt to cyklu turniejów, który ma na celu wyłonić najlepszego zawodnika na Podkarpaciu. Za nami już pierwsza gala, która odbyła się w listopadzie ubiegłego rok. Po zaplanowanej na luty imprezie w stawce pozostanie 4 najlepszych zawodników. – Walki półfinałowe planujemy zorganizować w Nowym Sączu, z kolei wielki finał zaplanowaliśmy na jesień tego roku w Rzeszowie – informuje Krzysztof Bańkowski, Prezes Polskiej Federacji Mieszanych Sztuk Walki.

„Bądźcie gotowi!”

Przed lutowym turniejem rozegrany zostanie mecz międzypaństwowy w formule MMA, pomiędzy reprezentantami Polski i Węgier. Reprezentanci Polski toczyli boje już z wieloma państwami, tym razem będą rywalizować Węgrzy. Na te wieści i buńczuczne deklaracje ze strony tamtejszych zawodników Krzysztof Bańkowski odpowiedział Węgrom w dwóch słowach: Bądźcie gotowi!.
Oprócz walk w ramach Carpathian Primus Belt oraz meczu Polska – Węgry kibice obejrzą także dwie walki juniorów – W sumie zaplanowaliśmy podczas jednego wieczoru aż 11 pojedynków – informują organizatorzy.

Pechowiec Lech

Lutowy turniej w Rzeszowie rozgrywany będzie w kategorii wagowej +93 kg. Jedną z większych sensacji jest odpadnięcie z rywalizacji Huberta Lecha, który musiał się wycofać z powodu kontuzji pleców. W jego miejsce na rzeszowskiej gali będzie walczył reprezentant Spartakusa Rzeszów, Norbert Piskorski. Aby jeszcze bardziej urozmaicić turniej, organizatorzy zdecydowali, że poszczególni zawodnicy swojego rywala poznają dopiero w dniu imprezy (pary ćwierćfinałowe zostaną ustalone na podstawie losowania).

KONKURS

Organizatorzy lutowej gali przygotowali konkurs, w którym zwycięzcy (dwie osoby) będą mogli spędzić czas z zawodnikami na pasjonujących rozmowach o sporcie przy wspólnym posiłku na dzień przed galą. Szczegóły będą dostępne niebawem na Facebook’owym Fan Page Hotelu Nowy Dwór: http://www.facebook.com/HotelNowyDwor oraz na stronie www.mmarzeszow.pl.

GDZIE KUPIĆ BILETY

Od jutra wejściówki (cena 30, 40 i 50 zł) na lutową galę będzie można kupić w następujących punktach: Kino Zorza, Podziemna Trasa Turystyczna, Siedziba Federacji ul. Pułaskiego 9a, Sklepy z suplementami firmy Olimp(Graffica i Millenium Hall) oraz „La Provocation”.

MEDIA TRENING

Już jutro (godz. 18) w hali rzeszowskiego ROSiR-u odbędzie się “Media Trening” prze lutową galą MMA.

Marcin Jeżowski

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments