Mniej pić, więcej pracować, czyli jak zostać miliarderem

Gina Rinehart to najbogatsza kobieta na świecie, sama jednak fortuny się nie dorobiła, tylko powiększyła to co dostała od ojca w spadku.

Gina Rinehart to najbogatsza kobieta na świecie i dla niej jest oczywiste, że ludzie marnują życie, spotykając się z przyjaciółmi, pijąc i skarżąc się na swoją sytuację.

Powinni za to więcej pracować, jeśli chcą być bogaci…. Ona sama jednak swoje pierwsze miliony odziedziczyła po ojcu.

Australijka Rinehart jest według magazynu “Forbes” najbogatszą kobietą świata. Jej majątek szacowany jest na 18 miliardów dolarów. W swojej kolumnie w gazecie “Australian Resources & Investments” 58-letnia Rinehart napisała, że nie ma jednoznacznego monopolu czy recepty na to jak zostać miliarderem.

– Jeśli ktoś zazdrości ludziom, którzy mają więcej pieniędzy, to zamiast coś robić, siedzą i narzekają. A to trzeba zrobić coś, by po prostu lepiej zarabiać. Może trzeba mniej czasu spędzać na pogaduszkach z przyjaciółmi, na piciu, paleniu? Trzeba stać się człowiekiem, który pracuje bardzo dużo, inwestuje i buduje nowe strategie. Tak by dla innych tworzyć miejsca pracy – zaznaczyła.

Od Rinehart można nauczyć się nie tylko jak powiększyć swój majątek, ale również przekonać się, że pieniądze szczęścia nie dają. Ma czwórkę dzieci, ale z trójką z nich od lat nie rozmawia. Pokłóciła się o…pieniądze.

PAP Life

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ziec
ziec
8 lat temu

My z zona tez odziedziczylismy po „mamusi” ale dlugi do spalacania.
Towaru na jakie byly zaciagniete te pozyczki nie odziedziczylismy.