Modowa wpadka Pippy Middleton

Młodsza o półtora roku siostra 29-letniej Kate Middleton, świeżo upieczonej małżonki księcia Williama, od razu stała się ikoną stylu. Jednak nawet jej zdarzają się wpadki. Life-stylowe media szeroko rozpisują się o pierwszym modowym faux pas Pippy Middleton. Zgubiła ją zieleń…

Mówi się, że podczas ślubu na brytyjskim dworze Pippa wręcz przyćmiła swoją siostrę. Kreacja, którą wybrała na ceremonię idealnie podkreślała jej szczupłą sylwetkę i opaloną skórę. Z doborem stroju na kolejny ślub miała jednak mniej szczęścia.

W sobotę podczas ślubu kolegi z college’u Pippa wystąpiła w przylegającej do ciała i sięgającej kolan jedwabnej sukience w kolorze soczystej trawy i eleganckim czarnym kapelusiku z piórkiem. Całość dopełniały zamszowe, paskowe sandały na obcasie.

I nie chodzi tylko o to, że panna Middleton wyglądała w tym zestawie dość niezgrabnie. Problematyczny jest także kolor. Istnieje nawet angielskie przysłowie mówiące o tym, że zieleń to nie jest dobry kolor na uroczystość ślubną (“weddings and green should never be seen”).

Pippie, dla której był to już piąty ślub w tym roku, towarzyszyli rodzice – Michael i Carole Middleton, a także brat James. Zabrakło jej chłopaka Alexa Loudona.

PAP, tz

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.