Monitoring tunelu pod al. Powstańców Warszawy

Tunel pod zaporą już został zmalowany przez wandali. Monitoring załatwi sprawę? Fot. Wojciech Preisner

RZESZÓW. Tunel pod zaporą miał zostać wyremontowany zaraz po tym, jak zimowa aura odpuści. Od kilku dni pogoda dopisuje, ale zrobiono niewiele.

Rzecznik prezydenta, Maciej Chłodnicki zapewnia, że “na dniach” zostanie wysłana kontrola, która oceni, kto powinien zapłacić za remont: miasto czy wykonawca (Inżynieria Rzeszów). W niektórych miejscach widać już połataną jezdnię.

- Planujemy zamontowanie monitoringu, głównie ze względu na graficiarzy, którzy upodobali sobie to miejsce – mówi Chłodnicki. Na ścianach widać już nieudolne malunki, które bezskutecznie próbowano pokryć farbą.

Tunel został oddany do użytku 29. grudnia, czyli szybciej niż przewidywano. Już po kilku tygodniach farba zaczęła odpryskiwać, a droga zapadać się.

en

do “Monitoring tunelu pod al. Powstańców Warszawy”

 1. kacper

  debile z gównianych klubików zaściankowej 4 ligi

 2. janles62

  stal czy resovia gówniane kluby z 15 ligi, na nic ich nie stać tylko na durnowate malowanie ścian

 3. mado

  tak się zastanawiam, jakim trzeba być d,e,bilem, żeby tak bezmyślnie niszczyć, aż dziwne, że takie z,j,e…. żyją wśród nas, taki chyba nawet do dziesięciu nie policzy

 4. damian

  jestem za tym zeby tam było ładne graffiti niż co chwile jakies malunki bo nawet jak tam, monitoring bedzie to i tak nic to nie da a w Rzeszowie jest wielu zdolnych chłopaków którzy umieją malować naprawde ciekawe projekty

 5. 11

  Zgadzam się z przedmówcą, miasto mogłoby wydąć zgodę na namalowanie na ścianach tunelu jakiegoś fajnego profesjonalnie zrobionego graffitti.

 6. JANUSZ KWALIK

  A JUZ MYSLALEM , ZE BEDE MOGL TAM HANDLOWAC POMIDORAMI! MAM TAKIE LADNE I TANIE! MOJA BABCIA HANDLOWALA NA PODCIENIACH KOLO DOMU KULTURY WSK, ALE JA WYGONILI! W TYM TUNELU CHCIALEM PODTRZYMAC TRADYCJE! – NIESTETY MNIE TEZ CHYBA POGONIA.

 7. kama

  Ten co napisał ten napis to nie graficiarz tylko zwykły wandal a ładne grafiti myślę że wielu było by w stanie zaakceptować.

 8. rzeszowiak

  Skoro widać wniektórych miejscach połątaną jezdnię, to poprosiłbym o dowody, bo osobiście niczego takiego będąc tam wiele razy nie zauważyłem.
  POd zdjęciem znajduje się opis „czy monitoring załatwi sprawę ? ” – a co ma załatwić dalej zamalowywanie bazgrołow i tracenie na ten cel pieniędzy ?

 9. Mariusz

  NA CZOLE NAPISZCIE SOBIE SWOJE resovie CZY INNE stale rzeszów, TĘPE, PIER!@$! BURAKI !!!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.