Morawski w najwyższych władzach Prawicy RP w regionie

Fot. Monika Kamińska

PRZEMYŚL, PODKARPACIE. Wiesław Morawski, pediatra z Przemyśla i wiceprzewodniczący przemyskiej Rady Miejskiej z ramienia klubu Regia Civitas, został wybrany wiceprzewodniczącym Prawicy Rzeczpospolitej na Podkarpacie.

O tym, że W. Morawski jest silnie związany z ugrupowaniem utworzonym 5 lat temu przez Marka Jurka wiadomo od dawna. Lekarz i radny nie kryje się z tym, podobnie jak ze swymi poglądami zbieżnymi z ideami Prawicy RP. – Staram się nie łączyć swej działalności partyjnej z pracą w pozapartyjnym Stowarzyszeniu Regia Civitas – podkreśla Morawski. – Fakt, że zostałem wybrany jako jeden z dwóch zastępców pana Bogdana Romaniuka koledzy z Regii przyjęli ze zrozumieniem – dodał.

Nie jest tajemnicą, że po burzliwym „rozwodzie” M. Jurka z Prawem i Sprawiedliwością dziś Prawica Rzeczpospolitej jest znów blisko partii Jarosława Kaczyńskiego. W Przemyślu jest to o tyle niezręczna sytuacja, że PiS jest tu w opozycji w Radzie do koalicji PO – Regia Civitas,  a W. Morawski jest członkiem tej ostatniej. – Będę się starał to pogodzić – zapowiada lekarz. Tymczasem wiceprzewodniczący Prawicy Rzeczpospolitej będzie nadal pracował nad tworzeniem struktur partii na Podkarpaciu i zacieśnianiem jej współpracy z innymi ruchami prawicowymi.

emka

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
asdfAmbrożyprzemyślak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
asdf
Gość
asdf

Przefarbowany lis zawsze będzie miała PZPR we krwi

przemyślak
Gość
przemyślak

Przefarbowany lis zawsze będzie farbowany a genach będzie miał pisowską krew.

Ambroży
Gość
Ambroży

przemyślak – lepiej mieć pisowską , niż bolszewicką i ubecką , a potem w warszawskich sądach dochodzić większych emerytur po ustawie dezubekizacyjnej?. Zjednoczona Prawica jest jedyna nadzieją dla narodu w obliczu zakłamanych mediów mainstreamowych, ściągania krzyży w uczelniach aprobowana przez p.minister szkolnictwa wyższego Kudrycka , zdarzających się cenzur kazań w kościołach i sprzyjania zachowaniom daleko nietycznym w tym ignorancję postaw patriotycznych!.