Motocyklem przez kraje wschodu

Pomimo młodego wieku Adrian ma już na swoim koncie tytuł Mistrza Polski w wyścigach motocyklowych w klasie Rookie 600, Wicemistrza Polski w Streetbike Freestyle 600ccm, Extreme Moto Bemowo 2008, Warszawa

KRAJ, EUROPA. Adrian Pasek z Rzeszowa dołączył do ekipy Przemka Salety w planowanej wyprawie motocyklowej Riders East Tour.

Już 22 czerwca rozpocznie się ekscytująca wyprawa motocyklowa Riders East Tour, w której weźmie udział 19-latek z Rzeszowa. Adrian to zawodnik doświadczonego teamu wyścigowego Yamaha POLand POSITION oraz czołowy europejski stunter.

Uczestnicy Riders East Tour wyruszą z Warszawy w środę, 22 czerwca i będą kierować się na wschód Europy. Podczas swojej podróży przejadą przez Litwę, Łotwę, Estonię, Rosję, Ukrainę i Białoruś. Celem projektu jest pokazanie krajów byłego Związku Radzieckiego z siedzenia motocykla. Adrian to zawodnik wszechstronny. Obok wyścigów motocyklowych, jego wielką pasją jest również stunt (wyczyny kaskaderskie na motocyklu), dlatego w 3- tygodniową podróż weźmie ze sobą również drugi, stuntowy motocykl. – Będę wykonywał stuntowe ewolucje w najbardziej odjechanych miejscach, jakie znajdziemy – mówi Adrian. Cała wyprawa będzie filmowana przez profesjonalnych operatorów, a następnie zostanie zmontowana w 10-cio odcinkowy program, który ukaże się w telewizji.

Podczas podróży członkowie wyprawy spotkają się z najwybitniejszmi zawodnikami sportów walki m.in. Fiodorem Emelianenko, Vitaliyem i Vladimirem Klitschko oraz Alexeyem Ignashova. W planach jest również odwiedzenie w Sankt Petersburg Devils klubu Fedora Emelianenko, bokserskiego Gym braci Klitschko i Chinuk Gym, gdzie trenuje Alexey Ignashov. Uczestnikom zależy, aby spojrzeć na dany kraj zarówno z punktu widzenia lokalnej gwiazdy sportu, jak i szarego obywatela. Podróżując motocyklem można zobaczyć miejsca i sytuacje niedostępne przeciętnemu turyście.

pad

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.