Mówię córce, że może mieć, co chce…

Aktorka Magdalena Różczka obiecywała sobie, że nigdy nie zaśpiewa. Zdanie zmieniła, gdy zaproponowano jej nagranie kołysanki, bo, jak tłumaczy, dla dziecka każda mama śpiewa najlepiej.

Przed nagraniem brała lekcje śpiewu. – Śpiewanie to bardzo trudna profesja. Jeśli ktoś myśli, że urodził się z takim talentem, że po prostu może śpiewać to jest w błędzie. Albo człowiek idzie do szkoły i uczy się kilka lat albo ciągle się kształci i bierze lekcje. Madonna podobno do dzisiaj bierze lekcje wokalu i codziennie ćwiczy głos. To nie jest tak, że świetną formę osiąga się raz. Codziennie trzeba ćwiczyć – tak samo aerobik, jak i głos – mówi aktorka.

Ze swoim dzieckiem rozmawia na temat swojej pracy, ale aktorstwo nie robi na córeczce wrażenia. -  Moje dziecko jest przekonane, że każda mama robi to samo. I dodaje: – I mojej córce też mówię, że będzie miała wszystko, co chce. Wszystko. Tylko musi być bardzo dzielna i mocno tego chcieć.
podpis

Magdalena Różczka jest aktorką filmową, teatralną i dubbingową. Szerokiej publiczności dała się poznać rolami w serialach: „Czas honoru”, „Usta usta”, „Oficer”, „Samo życie”. Prywatnie żona scenarzysty, Michała Marca i matka 3-letniej Wandy. 16 września na rynek trafiła płyta „Kołysanki z miłością”, na której zaśpiewała jedną z kołysanek.

PAP, tz

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.