MPWiK zakorkował Hetmańską

Tak w środę przed godz. 16 wyglądała ul. Hetmańska. Fot. Czytelnik Super Nowości

RZESZÓW.  Wielokrotnie już pisaliśmy o tym, jak służby miejskie bezmyślnie blokują pasy ruchu w godzinach szczytu, malując pasy lub łatając dziury w jezdni, a kierowcy stoją w kilometrowych korkach.

Kolejny taki przypadek miał miejsce w środę przed godz. 16 na ul. Hetmańskiej (na wysokości V LO), kiedy to dwa wozy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodno Kanalizacyjnego w Rzeszowie zablokowały cały jeden pas ruchu czyszcząc kanał. – To się w głowie nie mieści. Nie dość, że o tej porze i tak ciężko przejechać przez Hetmańską, środowa sytuacja to już jakaś masakra. Korek zaczynał się przed delikatesami, a kończył na skrzyżowaniu obok znanej sieci fast food.

Kiedy służby miejskie pójdą po rozum do głowy i przestaną wreszcie utrudniać życie kierowcom – mówił zbulwersowany Czytelnik, który skontaktował się z naszą redakcją.

ksz

do “MPWiK zakorkował Hetmańską”

 1. Antyzgrzyt

  Jakby pewnie nie oczyszczali kanału, to plułoby się na nich, że nic nie robią a ludzie po hetmańskiej po kostki w g… chodzą!

 2. Łukasz

  Awarii nikt nie planuje. Kanał się zatkał, to trzeba go przetkać, bo się ludziom ścieki na łazienki cofają. Nie można czekać z tym do nocy.

 3. vova

  to lepiej jak g….na będą płynąć hetmańską, z tego co tu wypisujecie to byłoby lepiej. Dopiero wtedy byłby cyrk, hetmańska kompletnie nie przejezdna. Lepiej wyklinać robotników za udrożnienie kanału niż pomyśleć trochę w przyszłość.

 4. gość

  W innych miastach jakoś da sie wykonywać te prace po godz. 23:00 kiedy jest najmniejszy ruch, jednak w Rzeszówku uwielbiają mieszkańcom utrudniać życie :P

 5. Piotr

  Robota ma się robić,czyli ma być widoczna i zapamietana,a jak inaczej zapamietasz że coś się robiło ,jak nie stojąc w korku.Tego wieczorem ,ani w nocy nie mozna zrobić,bo robotnik musi spać.

 6. Mieszkaniec

  W naszym kochanym mieście, wszystkie spółki utrzymywane z naszych podatków, działają tak by pomagać a jednocześnie utrudniają życie mieszkańcom.
  Idzie wiosna, więc niedługo malowanie pasów.

 7. Pawel

  Te sluzby przeciez nie pojda po rozum do glowy bo one rozumu juz dawno nie maja, jak zreszta wszystkie im podobne miejskie twory…

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.