Dla oka i ucha

W roli tytułowej Carmen niezwykła Amaya Dominguez. Fot. Materiały prasowe

Nie tylko najbliższe dni w Filharmonii Podkarpackiej będą obfitować we wspaniałe atrakcje muzyczne oraz spektakle. Co nas czeka?

Już w piątek (17 lutego) i w sobotę (18 lutego) „Carmen” w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Podkarpackiej i Chóru Opery Krakowskiej pod batutą Vladimira Kiradjieva.

Z kolei 24 lutego wykonane zostaną przez Orkiestrę Filharmonii Podkarpackiej ulubione utwory Zdzisława Beksińskiego m.in. „Symfonia Kameralna” oraz „Requiem”. Podczas koncertu pokazana zostanie twórczość artysty w postaci prezentacji multimedialnej.

Komedię „I Love You” będzie można zobaczyć już 3 marca o godz. 16. W role wcielą się znani i lubiani, m.in.: Rafał Królikowski, Mariusz Kiljan, czy Magdalena Smalara.

Natomiast “Goło i wesoło” to propozycja na Dzień Kobiet. Zobaczymy ją 4 marca o godz. 16.30. W obsadzie gwiazdy tj.: Olga Borys, Radosław Pazura i Henryk Gołębiewski.

Niezwykle atrakcyjnie przestawia się także spektakl teatru Roma „Zdobyć utrzymać porzucić”. Także i tutaj nie zabraknie gwiazd pokroju Katarzyny Zielińskiej, Olgi Bończyk i Katarzyny Żak. Niezwykłe widowisko 7 marca o godz. 20.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments