Muzycznie i komediowo

Fot. Materiały prasowe

Koncerty, spektakle, niesamowite widowiska.. .Jak zwykle najbliższe atrakcje Filharmonii Podkarpackiej nie powinny zawieść.

Już w piątek, 24 lutego wykonane zostaną ulubione utwory Zdzisława Beksińskiego m.in. “Symfonia Kameralna” oraz “Requiem”. Podczas koncertu pokazana zostanie twórczość artysty w postaci prezentacji multimedialnej. Z kolei 2 marca (piątek) czeka nas wspólny występ Orkiestry Filharmonii Podkarpackiej i absolwentów Uniwersytetu Muzyki w Wiedniu.

Będą też spektakle. “I Love You” – komedię o tym tytule zobaczymy 4 marca o godz. 16. W role wcielą się m.in.: R. Królikowski, M. Kiljan i M. Smalara. Inne, nie mniej ciekawe widowiska czekają w kolejnych dniach. Pierwsza z nich – Goło i wesoło” w gwiazdorskiej obsadzie (O. Borys, H. Gołębiewski, R. Pazura) już 4 marca o godz. 16.30. Bardzo atrakcyjnie przedstawia się również zaplanowany na 7 marca (godz. 17.30 i 20) niezwykle zabawny spektakl muzyczny warszawskiego teatru Roma “Zdobyć, utrzymać, porzucić”. Nie zabraknie nie tylko komicznych sytuacji ale i aktorów z pierwszej półki tj.: K. Zielińska, O. Bończyk i K. Żak.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ciekawe...
Ciekawe...
9 lat temu

Kolejne „Lejdis” z promocją hedonizmu w tle…??? Już się niedobrze robi… :-(