- Super Nowości - http://supernowosci24.pl -

Muzyka

Posted By Redaktor On 8 lipca 2011 @ 09:54 In Imprezy | No Comments

Jacek Sienkiewicz jest najbardziej znanym na świecie polskim artystą tworzącym muzykę elektroniczną.

SOBOTA, 9 LIPCA
POD NASZYM PATRONATEM: Największa impreza muzyki elektronicznej
STALOWA WOLA. na dwóch scenach festiwalowych zamontowanych na dawnych terenach huty wystąpi ponad 20 artystów z całej Polski, muzyków i artystów z najwyższej półki. Gwiazdą główną festiwalu będzie jeden z pionierów muzyki elektronicznej w Polsce Jacek Sienkiewicz.

Widowisko muzyczne
STRZYŻÓW. “Carmina Burana” w wykonaniu Strzyżowskiego Chóru Kameralnego i czołowych solistów polskiej sceny operowej odbędzie się o godz. 20.30 na placu przy Domu Kultury. Na zakończenie koncertu zaplanowany jest pokaz sztucznych ogni. tz

Podkarpacki Woodstock
KOLBUSZOWA. Na placu przy ul. Targowej o godz. 16 odbędzie się już VI edycja już Festiwalu Muzycznego “Spinacz”, zwanego też podkarpackim Woodstockiem. Gwiazdami imprezy będą Grubson i Farben Lehre.

NIEDZIELA, 10 LIPCA
Letni Salon Muzyczny
ŁAŃCUT. O godz. 21 w Storczykarni Muzeum Zamku rozpocznie się koncert w wykonaniu Tria fortepianowego: Marta Wróblewska (wiolonczela), Konrad Rytowicz (skrzypce), Krystian Krauz (fortepian).

Rymanowskie spotkania orkiestr
RYMANÓW ZDRÓJ. O godz. 14.30 w Amfiteatrze Parku Zdrojowego odbędą się XI Rymanowskie Spotkania Orkiestr Dętych.

Niedziela w Rynku
KROSNO. O godz. 19 na Rynku wystąpi orkiestra dęta “HORNAD” z solistami z Trsteneho (Słowacja) oraz Miejska Górnicza Orkiestra Dęta z Krosna.

POD NASZYM PATRONATEM: Międzynarodowy festiwal folkloru
TRZCINICA. VIII Międzynarodowy Festiwal Folkloru Karpat – Trzcinica 2011 odbędzie się w podjasielskiej Trzcinicy. Od godz. 13 w konkursie o statuetkę “Karpackiego Grajka” będą prezentowały swoje programy kapele polskie i zagraniczne. Imprezie towarzyszyć będzie wystawa i targi sztuki ludowej. Wśród atrakcji festiwalu jest także tradycyjne chłopskie jadło.

WTOREK, 12 LIPCA
Recital organowy
MIELEC. W kościele p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy odbędzie się recital organowy Gail’a Archer’a (USA) o godz. 19.30, wstęp wolny.


Article printed from Super Nowości: http://supernowosci24.pl

URL to article: http://supernowosci24.pl/muzyk/

Prawa autorskie © 2011 Super Nowości. Wszelkie prawa zastrzeżone.