Muzyka

Piosenki Stachury zaśpiewa Machalica
RZESZÓW. W Teatrze im. Wandy Siemaszkowej odbędzie się niezwykłe wydarzenie. Ze sceny popłyną piosenki Edwarda Stachury, które zaśpiewa Piotr Machalica. Dwa koncerty w odbędą się  16 października o godz. 17 i o godz. 19. Cena biletu: parter 40 zł., balkon 35 zł.

Broadway
DĘBICA. W sobotę o godz. 18 w Domu Kultury Firmy Oponiarskiej, w ramach Dni Sztuki, odbędzie się Musicalowa Gala Teatru Brodway w wykonaniu Prywatnego Teatru Muzycznego Małgorzaty Obłój ze Szczecina. Wstęp 35 zł.

Z kobiecym wdziękiem
RZESZÓW. Filharmonia Rzeszowska zaprasza na koncert w piątek o godz. 19. To będzie niezwykła paleta romantycznej kolorystyki – barwna Uwertura F.I. Dobrzyńskiego do opery o pirackich przygodach, zamglony obraz skalistych szkockich wysp utrwalony w III Symfonii piórem F. Mendelssohna oraz wykwintna wirtuozeria i poetyka Koncertu skrzypcowego H. Vieuxtempsa. W rolach głównych młodziutka, utalentowana skrzypaczka z Korei – Minji Kwon oraz dyrygentka  Anna Mróz, która swoją muzyczną edukację rozpoczynała również jako skrzypaczka Bilety: 25 zł normalny, 15 zł ulgowy.

Spotkanie z operą
PRZEMYŚL. Przemyskie Centrum Kulturalne organizuje w sobotę wyjazd do Teatru Wielkiego Opery i Baletu we Lwowie na operę w czterech aktach “Traviata”. Koszt 90 zł. Szczegóły pod numerem tel. 16 678 35 50 lub 16 678 31 32. Ef

Musicalowa gala
KROSNO.W niedzielę o godz. 17 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza odbędzie się Musicalowa Gala Teatru Brodway.

San Blues
PRZEMYŚL. W sobotę o godz. 19 w Sali widowiskowej Centrum Kulturalnego rozpocznie się koncert “Obstawy Prezydenta”.  Muzyka zespołu z Dolnego Śląsku jest mieszanką  rock ‘n’ rolla, funky, rocka i soulu. Bilety 15 zł, karnety 20 zł. Ef

Muzyczne zoo
PRZEMYŚL. W niedzielę (16 bm.) w Centrum Kulturalnym o godz. 12 rozpocznie się “Poranek dla dzieci”. Wstęp wolny. ef

Msza góralska
PRZEMYŚL. W niedzielę (16 bm.) w Bazylice Archikatedralnej o godz. 19.15 rozpocznie się msza góralska. Wstęp wolny.

Przeżyj to jeszcze raz
RZESZÓW. W niedzielę (23 bm.) po mszy o godz. 12 w bazylice oo. bernardynów różaniec z twórcą koncertów Jednego Serca Jednego Ducha – Janem Budziaszkiem (o godz. 13). W WDK od godz. 13.30 będzie można nabyć płyty CD i DVD z rzeszowskiego koncertu, by na nowo przeżyć to, co działo się w wieczór Bożego Ciała.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.