MUZYKA

Podczas XX Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Leżajsku wystąpi Stanisław Soyki.

piątek, 12 sierpnia
Festiwal muzyczny
PRZEWORSK. O godz. 18 w Zajeździe Pastewnik rozpocznie się festiwal “Muzyka łączy”. Wystąpią: Cegła, La Famillia Reggaetone, Power moves – challange, Outsider Blues. Dla najmłodszych nauka podstaw break dance. Wstęp wolny. ef

niedziela, 14 sierpnia
Siła orkiestr dętych
BRZÓZA KRÓLEWSKA, pow. leżajski. O godz. 13 w Parku Wiejskim odbędzie się Gala Orkiestr Dętych. W przeglądzie wezmą udział orkiestry z Biszczy, Obszy, Węgierki, Kamienia, Aleksandrowa i Brzózy Królewskiej. Występy zespołów oceniane będą przez specjalnie do tego celu powołane jury.

niedziela – poniedziałek, 14 – 15 sierpnia
Na poważnie w katedrze
RZESZÓW. Trwa Festiwal Muzyczny “Wieczory Muzyki Organowej i Kameralnej w Katedrze Rzeszowskiej”. W niedzielę o godz. 20 w rzeszowskiej katedrze podczas koncertu “Muzyka i słowo” wystąpi organista z Hannoveru Ulfert Smith. Lirykę recytował będzie znany krakowski aktor Krzysztof Globisz. W poniedziałek o godz. 18 w kościele na Zalesiu wystąpią Gianluca Libertucci (organy) oraz Magdalena Ziaja-Dobrowolska (sopran) i Jacek Ozimkowski (bas).

poniedziałek, 15 sierpnia
Soyka z Tryptykiem Rzymskim
LEŻAJSK. O godz. w Bazylice Ojców Berdynów w ramach XX Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej z recitalem organowym wystąpi Józef Serafin. W części kameralnej “Tryptyk Rzymski” Jana Pawła II w wykonaniu Stanisława Soyki z zespołem.

Disco polo
BOGUCHWAŁA. I Podkarpacki Festiwal Disco Polo odbędzie się o godz. 19 na basenach. Wystąpią m.in.: Mega Dance, Buenos Ares, Focusna. Po koncertach dyskoteka pod gwiazdami z didżejem.

piątek, 19 sierpnia
Hey na Rock Festiwal
CIESZANÓW. Rusza kolejny Cieszanów Rock Festiwal, podczas którego wystąpią polskie i zagraniczne zespoły, m.in. Hey, Strachy na Lachy, Happysad, Hurt. Impreza odbędzie się na obiektach kąpieliska Wędrowiec. Więcej na stronie www.cieszanowrockfestiwal.pl
Mamy bilety na koncert. Dzwońcie po nie w piątek, 12 sierpnia, o godz. 10.30, tel. 17 74-70-846.

POD NASZYM PATRONATEM
piątek, 26 sierpnia
I Rzeszowskie Święto Wokalne
RZESZÓW. Po raz pierwszy w Rzeszowie odbędzie się projekt, w którym wezmą udział najzdolniejsi rzeszowscy wokaliści. Stawią oni czoło repertuarowi Czesława Niemena. Usłyszymy największe przeboje artysty w nowych odświeżonych aranżacjach. Usłyszymy m.in.: Mariolę Niziołek, Ewę Siembide, Krzysztofa Iwaneczko, Jakuba Jonkisza, Małgorzatę Chruściel, Arkadiusza Kłusowskiego i wielu innych. Koncert inauguracyjny odbędzie się 26 sierpnia o godz. 20 w Sali Koncertowej Polskiego Radia Rzeszów.

sobota, 27 sierpnia
Zagraja Myslovitz
DĘBICA. W ostatni wakacyjny weekend, tj. w sobotę 27 sierpnia zorganizowany zostanie doroczny Festyn Dębica-Dębicy. W tym roku gwiazdą wieczoru będzie zespół Myslovitz, a przed nim zagra Vavamuffin. Zabawie podczas XV Festynu będzie towarzyszyć akcja charytatywna, a tematem przewodnim imprezy będzie bezpieczeństwo.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments