Na al. Piłsudskiego powstaje nowa nawierzchnia

Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Kierowcy  muszą liczyć się z kolejnymi utrudnieniami w centrum miasta. Główna arteria, czyli aleja Piłsudskiego jest właśnie remontowana.

Trwa jej wyrównywanie i kładzenie nowej nawierzchni. Prace prowadzi firma Skanska, która wykonuje je w ramach budowy okrągłej kładki dla pieszych nad skrzyżowaniem alei z ulicą Grunwaldzką. – Nawierzchnia będzie wymieniona aż do ronda Dmowskiego – mówi Piotr Subczak, menedżer projektu. – Zakładamy, że prace potrwają do 20 września. Zatoki autobusowe będą robione w technologii betonowej, więc pod koniec września powinno być już wszystko zrobione – zapewnia.

Utrudnienia bezpośrednio związane z kładką nie znikną tak prędko, bowiem firma ma czas na zakończenie prac do końca listopada. Na budowę okrągłej kładki miasto przeznaczyło ponad 12 mln zł.

en

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Antoni
Antoni
8 lat temu

a na remont kladki nad torami kolejowymi 1 milion tylko ktos zapomnial dodac ze nie bedzie remontowana w calosci 1/3 zostala nie tknieta a nwet nikt sie nie pofatygowal wbic wystajacych srub czy tam gwozdzi tylko przechodnie zaczepiaja butami o deskach spruchnialych nie wspomne ani o nieusunietej tablicy od strony Kochanowskiego- REMANT KŁADI PRZEJSCIA NIE MA. No coz milion to niewiele nie starczylo kasy…/./