Na al. Piłsudskiego powstaje nowa nawierzchnia

Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Kierowcy  muszą liczyć się z kolejnymi utrudnieniami w centrum miasta. Główna arteria, czyli aleja Piłsudskiego jest właśnie remontowana.

Trwa jej wyrównywanie i kładzenie nowej nawierzchni. Prace prowadzi firma Skanska, która wykonuje je w ramach budowy okrągłej kładki dla pieszych nad skrzyżowaniem alei z ulicą Grunwaldzką. – Nawierzchnia będzie wymieniona aż do ronda Dmowskiego – mówi Piotr Subczak, menedżer projektu. – Zakładamy, że prace potrwają do 20 września. Zatoki autobusowe będą robione w technologii betonowej, więc pod koniec września powinno być już wszystko zrobione – zapewnia.

Utrudnienia bezpośrednio związane z kładką nie znikną tak prędko, bowiem firma ma czas na zakończenie prac do końca listopada. Na budowę okrągłej kładki miasto przeznaczyło ponad 12 mln zł.

en

do “Na al. Piłsudskiego powstaje nowa nawierzchnia”

  1. Antoni

    a na remont kladki nad torami kolejowymi 1 milion tylko ktos zapomnial dodac ze nie bedzie remontowana w calosci 1/3 zostala nie tknieta a nwet nikt sie nie pofatygowal wbic wystajacych srub czy tam gwozdzi tylko przechodnie zaczepiaja butami o deskach spruchnialych nie wspomne ani o nieusunietej tablicy od strony Kochanowskiego- REMANT KŁADI PRZEJSCIA NIE MA. No coz milion to niewiele nie starczylo kasy…/./

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.