Na majówkę w Bieszczady i na Roztocze

Na długi majowy weekend możemy pociągiem pojechać do Łupkowa. Fot. Wit Hadło

Na długi majowy weekend możemy pociągiem pojechać do Łupkowa. Fot. Wit Hadło

PODKARPACIE. Pociągiem POLREGIO…

Wycieczka w Bieszczady? A może spacer po zamojskim Rynku? W majowy weekend pociągami POLREGIO podróżni będą mogli odwiedzić urokliwe zakątki Polski.

Pociąg relacji Rzeszów – Łupków będzie kursował podczas długiego majowego weekendu 29 i 30 kwietnia oraz 1 i 3 maja. To kolejne, obok pociągu z Rzeszowa do Komańczy, połączenie z malowniczymi Bieszczadami i zarazem wyjątkowa propozycja dla wszystkich planujących majówkowe podróże. Kolejowe wycieczki w Bieszczady warto zaplanować korzystając z systemu promocyjnego oferowanego przez partnerów kampanii KochamKolej.pl. W tym systemie ważny bilet kolejowy jest m.in. kuponem uprawniającym do korzystania z upustów oferowanych przez lokalnych zarządców bazy turystycznej oraz organizatorów wydarzeń kulturalnych.

Od 29 kwietnia do 3 maja pociągiem POLREGIO z Rzeszowa dojedziemy także do Zamościa. To z kolei doskonała propozycja dla wszystkich miłośników historii i pięknej architektury. Zamość nazywany jest często „Perłą Renesansu”, Padwą Północy”, Miastem Arkad”.

ROZKŁAD JAZDY RZESZÓW – ŁUPKÓW

ROZKŁAD JAZDY RZESZÓW – ZAMOŚĆ

and

do “Na majówkę w Bieszczady i na Roztocze”

  1. Picard11

    Hmm, 10 godzin w pociągu, 5 godzin w Zamościu. Chyba nic z tego i tym razem. Czy ten pociąg nie może mieć charakter przyśpieszonego?

  2. Dario

    Kto pojedzie ciufajką ktora sie kolibie 4 godz. w jedną stronę!?

  3. Roman

    Konno byłoby szybciej.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.