Na meczu „Leżaka” nie wypijesz

" - Jak ktoś lubi dobre piwo i nie chce sobie psuć smaku cienkuszami, mecz może obejrzeć w telewizji - doradza Bogdan Sławek, kibic Barcelony. Fot. Jerzy Mielniczuk

PODKARPACIE. Posłowie zrobili psikusa fanom piłki i piwa. Wolno pić na stadionach, ale nie ma co, bo nikt w kraju tak cienkich piw nie produkuje.

Choć od kilku dni wolno pić piwo na stadionach, to kibice jeszcze długo będą oglądać mecze w abstynencji. Po prostu nie ma u nas piwa o zawartości do 3,5 proc. alkoholu, a tylko takie ustawodawca zezwala pić na imprezach masowych.

Browary ruszą z jego produkcją, ale dopiero przed Mistrzostwami Europy. Do końca wiosennej rundy piłkarskiej nikt na trybunie stadionu „cienkusza” nie wychyli.

Więcej w Super Nowościach

Jerzy Mielniczuk

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jano
Jano
9 lat temu

Szukaćna YouTube ” Sneaky Way to Drink a Beer! ” Kupujemy sikacza 3,5% i robimy tak jak na filmiku, a w środku mamy jakieś extra mocne piwko.

ROMAN
ROMAN
9 lat temu

a ciekawe ile będzie voltów miało piwo w boksach dla vipów- a kto to sprawdzi – sprawdzaczom tam nikt nie pozwoli wejść – tylko niewolnicy mają pić co im pozwalają – prawie tak jak na galerach co ?

psycholog
psycholog
9 lat temu

bo to nie dla polskich browarow ustawa, juz tam dobrze wzieli w lape coby zagraniczny browr przeforowac

Jano
Jano
9 lat temu

Zawsze można wydrukować sobie etykiety informujące że browarek ma tylko 3,4% alkoholu kiedy w rzeczywistości będzie miało spokojnie 6% i jak to sprawdzą?