Na Pasterkę pojedziesz autobusem

Fot. Archiwum
Fot. Archiwum

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego postanowił uruchomić dwie linie specjalne: W1 oraz W2.

Będą one kursowały jedynie w nocy z 24 na 25 grudnia i umożliwią w Wigilię dojazd na Pasterkę i powrót z niej z kościołów znajdujących się na trasie przejazdu autobusów.

Linia W1 będzie kursowała na trasie: Dworzec PKP – Cieplińskiego – Lisa-Kuli – Dąbrowskiego – Powstańców W-wy – Sikorskiego (Katedra). Z Dworca PKP autobus odjedzie o godz. 23.20, a na ostatnim przystanku będzie o godz. 23.36.

Linia W2 pojedzie trasą: pl. Kilińskiego – pl. Wolności – Rejtana – Sikorskiego (Katedra) – Powstańców W-wy – Dąbrowskiego – Lisa-Kuli – Cieplińskiego – Dworzec PKP. Z pierwszego przystanku wyjedzie o godz. 23.20, a pod Urząd Wojewódzki dojedzie na 23.44.

O północy ruszy z dworca PKP, przez Cieplińskiego, Lisa-Kuli, Dąbrowskiego, Powstańców Warszawy, Sikorskiego Katedra (o godz. 1.20), Rejtana, Piłsudskiego, Głowackiego i znów na Dworzec PKP.

Dokładne godziny odjazdów są dostępne na stronie internetowej Zarządu Transportu Miejskiego www.ztm.erzeszow.pl/RozkladJazdy.aspx oraz na przystankach autobusowych na trasie przejazdu.

bsz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ambroży
Ambroży
7 lat temu

” – postronny obserwatorze” – zapewne z twoim pojmowaniem demokracji odleciałeś za daleko na zachód zamiast do sąsiedniej Ukrainy i jej patrona na wschodzie. Poparcie dla twoich tez widze jedynie u entomologa S.Niesiołowskiego.
ps. czy zauważyłeś dzisiaj w prasie efekt rządu Tuska I Sikorskiego od tych ponad 6-ciu lat i rakietki ustawione pod polska granicą w zamian za otwarcie ruchu bezwizowego dla obwodu Kaliningradzkiego?. Spiesz z gratulacjami na twiterze – tam znajdziesz naszego szefa MSZ.

hijena
hijena
7 lat temu

wożenie powietrza albo kilku nawalonych pijusów bez biletu w pózną wigilijną noc,to innowacyjne, ekonomiczne podejście do klienta.Jestem ciekaw kto wpadł na taki pomysł.Mam typy na jedną osobę.

Zofia
Zofia
7 lat temu

Już kilka razy dzwoniłam do MPK w sprawie dojazdu do cmentarza Rzeszów Zwięczyca z Osiedla Nowe Miasto /ewentualnego połączenia linii 38 z 39 / ale bez echa.

hijena
hijena
7 lat temu

czyżby autorem pomyslu z nocnymi autobusami jest nowa pani dyrektor ztmu,znawczyni transportu?Na każdym osiedlu jest po parę kosciołow i chcący idą na butach,a nie wożą się autobusami.Może zrobić lepiejcoś z rozkładem jazdy 30.,bo jeżeli spoznie się na 10:36,to następny jest o 11;14 czyli po czterdziestu minutach.Rzeszów to duże miasto, a nie jakieś zadupieDziękuję pani za uwagę

moherowy beret
moherowy beret
7 lat temu

szkoda że nie uruchomią linii z Budziwoja

Raz79
Raz79
7 lat temu

Ceny biletów według obowiązującej taryfy nocnej czy też można liczyć na jakieś specjalne ulgi skoro i linia ma być specjalna? Proszę o informację bo w artykule nie ma.

grando
grando
7 lat temu
Reply to  Raz79

Ksiądz przejdzie za składką po autobusie :P

pomocnik wikarego
pomocnik wikarego
7 lat temu

Obowiazkiem KAZDEGO parafianina i parafianki jest dawac kase na tace w swojej parafi a nie w Kurii.
Widac ze biskup Watroba juz ma na tyle parcia ze nawet mu dostarczaja autobusami dawcow kasy !

Ambroży
Ambroży
7 lat temu

p.w – to i tak lepiej jak dadzą bp Wątrobie niż L.Millerowi na odbudowę PZPR-u , bo kasiorka trafiła by zaraz na dozbrojenie wschodniej armii Putina?.

hijena
hijena
7 lat temu
Reply to  Ambroży

i tak zle,itak niedobrze.Dasz panu Wątróbce,to pieniądze pojdą na zberezeństwa koloratkowych pedałów,pedofili i dzieciorobów

Ambroży
Ambroży
7 lat temu
Reply to  hijena

Zostawisz Tuskowi – to dasz mafii PO/PSL- Chyba jednak Jarosław Kaczyński nie odleciał,był wczoraj na wiecu,dobrze gadał,zobacz,dziś platforma ma kongres ,a gada o prezesie i PIS-e,Jarosław kichnie,a Tusk zastanawia się czy to katar sienny,czy przeziębienie,Jarosław pierdnie,a Tusk i PO zastanawia się co jadł na obiad i gdzie się stołuje,a pan Niesiołowski jest nawet tak czujny,że był na marszu i czytał wszystkie banery .Nie dziwota,że Tuskowi nic się nie udaje,bo on zamiast z kryzysem,walczy z PIS-em.Trochę posypią głowy popiołem,ale i tak na końcu powiedzą,że są najlepsi,a po nich to choćby popiół,bo nikt inny nie dostarczy takiego burdelu jak oni,więc członkowie i… Czytaj więcej »

postronny obserwator
postronny obserwator
7 lat temu
Reply to  Ambroży

Cos ci sie bracie pomieszaly strony tego konfliktu.
Na calym swiecie po wyborach konkurenci ktorzy przegrali skladaja gratulacje temu ktory wygral TYLKO NIE W POLSCE !!
„Romney pogratulował Obamie zwycięstwa”. – a jak to wygląda u nas?? Jeden taki kartofel już 6-ty rok chodzi i podjudza przeciw rządowi wybranemu w demokratycznych wyborach i czyni wojne polsko-polska ! Podlota I nic wiecej.
Opozycja ma wskazywac bledy aparatu rzadzacego a nie wyzywac i judzic przeciwko rzadowi.
Czy jest jeszcze drugi taki kraj na swiecie gdzie PODLOSC nazywaja niektorzy bohaterstwem ?