Na PWSW o problemach młodzieży

PRZEMYŚL. Na międzynarodową konferencję pt. ,,Młodzież wobec wyzwań społeczeństwa ryzyka” zapraszają dziś  i jutro (20 i 21 października) Instytut Socjologii Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, Zakład Socjologii Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Sekcja Socjologii Młodzieży i Edukacji Polskiego Towarzystwa Socjologicznego.

Specjaliści socjologii młodzieży z Polski i Ukrainy przedstawiać będą problemy młodych ludzi, które dotykają ich we współczesnym świecie oraz prezentować wyniki badań nad polską młodzieżą. Prof. Krystyna Szafraniec z UMK w Toruniu wygłosi referat odnoszący się do zaprezentowanego dwa miesiące temu w Kancelarii Premiera RP raportu pn. ,,Młodzi 2011″. Zaprezentowane i analizowane będą także sporządzone przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i UJ wyniki badań pn. ,,Bilans Kapitału Ludzkiego”.

Współpracownicy prof. Jarosława Górniaka z UJ przedstawią natomiast wnioski z badań dotyczących efektów edukacji w szkołach ponadgimnajzalnych i wyższych. Więcej szczegółów na stronie: http://mlodziezaspoleczenstworyzyka.pl.
emka

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments