Na scenie teatru

Fot. Materiały prasowe

Po przerwie wielkanocnej rzeszowski Teatr im. Wandy Siemaszkowej zaprasza na sztuki zapewniające dobrą rozrywkę. Do wyboru mamy kilka tytułów. Nie są to propozycje najnowsze, ale dobre, wciąż cieszące się dużym powodzeniem.

Szczegółowy repertuar:

13 kwietnia, godz. 19 – “Szalone nożyczki”
14 kwietnia, godz. 18 – “Słodkie lata 20., 30.”
14 kwietnia, godz. 19 – “Mój boski rozwód”
15 kwietnia, godz. 18 – “Słodkie lata 20., 30.”
15 kwietnia, godz. 19 – “Mój boski rozwód”

“Szalone nożyczki”

Współczesna sztuka, której akcja toczy się w salonie fryzjerskim, gdzie zostanie zamordowana znana pianistka. To godna polecenia komedia i prawdziwy teatr interaktywny – autor znaczącą rolę powierzył bowiem publiczności… Od jej zachowania zależy rozwój sytuacji i zakończenie przedstawienia.

“Mój boski rozwód”

Komedia o miłości i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości życia, o kobiecych tęsknotach i odwiecznych problemach w stosunkach damsko-męskich. Pełne humoru, ale i życiowej mądrości teksty, śmieszne i wzruszające – zachęcają, by popatrzeć na swoje życie zupełnie inaczej.

“Słodkie lata 20, 30…”

Sztuka pozwoli poczuć klimat przedwojennej warszawskiej ulicy, rozbrzmiewają w niej ballady. Jest tu też przedwojenna rewia. Usłyszymy melodie znane nam z międzywojennych filmów: “Miłość Ci wszystko wybaczy”, “My jesteśmy tanie dranie” i wiele innych znanych i lubianych do dziś utworów.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.