NA SCENIE TEATRU im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie

Fot. Materiały prasowe

Podczas weekendu miłośnicy teatru mogą wybrać się do rzeszowskiego Teatru im. Wandy Siemaszkowej na jedną z trzech wciąż głośno oklaskiwanych sztuk: “Mój boski rozwód”, “Szalone nożyczki” i “Edukacja Rity”.

W oczekiwaniu na premierę “Hamleta” (21 stycznia) na rzeszowskiej scenie można obejrzeć sztuki cieszące się dużym uznaniem. Oto, jak przedstawia się bieżący repertuar:
6. 01. 2012, piątek, godz. 19.00 – “Mój boski rozwód”
7.01, sobota, godz. 16.00 i 19.00 – “Szalone nożyczki”
8.01, niedziela, godz. 18.00 – “Edukacja Rity”

“Mój boski rozwód”

Komedia o miłości i zdradzie, o przyjaźni i seksie, o przemijaniu i radości życia, o kobiecych tęsknotach i odwiecznych problemach w stosunkach damsko-męskich. Pełne humoru, ale i życiowej mądrości teksty, śmieszne i wzruszające – zachęcają, by popatrzeć na swoje życie zupełnie inaczej.

“Szalone nożyczki”

Współczesna sztuka, której akcja dzieje się w salonie fryzjerskim, gdzie zostanie zamordowana znana pianistka. To godna polecenia komedia i prawdziwy teatr interaktywny – autor znaczącą rolę powierzył bowiem publiczności… Od jej zachowania zależy rozwój sytuacji i zakończenie przedstawienia.

“Edukacja Rity”

Niespełniona fryzjerka postanawia wyrwać się z szarej rzeczywistości. Doktor Frank Bryant obejmuje Ritę swym profesorskim ramieniem i wprowadza w świat, o którym większość z jej sąsiadów może tylko marzyć. Nigdy jednak nie wiadomo, kto jest nauczycielem, a kto uczniem i kto kogo wewnętrznie bogaci…

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments