Nagrody za najpiękniejsze ogródki i balkony

Najładniejszy balkon, ogródek przydomowy i ogródek wspólnoty mieszkaniowej. Fot. UM Przeworsk

PRZEWORSK. Cały sezon pracowali na sukces laureaci ogłoszonego wiosną konkursu na najładniejszy ogródek przydomowy i balkon. Właśnie ogłoszono werdykt w tych zmaganiach na kwiaty, zieleń i pomysł, któremu patronowała burmistrz Przeworska, Maria Dubrawska – Lichtarska. 

Do tegorocznej edycji konkursu obejmującej trzy kategorie zgłoszono 12 nominacji. W kategorii ogródków przydomowych wygrali mieszkańcy ulicy Dobrej, Danuta i Marian Ślękowie, przed Zofią i Edwardem Wróblami z ulicy 11 Listopada i Marią Leśniak z Tkackiej.

Za najpiękniejszy ogród przy domu wielorodzinnym uznano ten, o który dbają mieszkańcy klatek od III do VI Wspólnoty Mieszkaniowej przy ulicy Konopnickiej w Przeworsku. Sąsiedzi z klatek I i II tej samej wspólnoty zajęli drugie miejsce. Także przy Konopnickiej wypatrzono najpiękniejszy balkon w Przeworsku. Należy on do  Stanisławy Morlak.

Natomiast przy ulicy Krasickiego mieszka posiadaczka drugiego najpiękniej utrzymanego w Przeworsku balkonu, Anna Wojtaszek. Nagrody dla przeworszczan, którzy dbają o piękny wizerunek miasta w sezonie zieleni wręczone zostaną w piątek (12 października) o godz. 10 w Urzędzie Miasta Przeworska. Nasze gratulacje i …do następnego zielonego sezonu.

emka

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.