Nagrywa piosenkę z Paulą Marciniak

Była minister Anna Kalata zostanie piosenkarką. Jak przyznała, inspirację do swojej metamorfozy wizualnej znalazła w Indiach i również tam powstały słowa jej pierwszego utworu, który nagra z Paulą Marciniak.

– Postanowiłyśmy nagrać z Paulą piosenkę. Słowa napisałyśmy w Indiach, a muzykę skomponował znany polski muzyk. Muzyka bardzo mi się podoba i słowa, które razem stworzyłyśmy pewnej nocy w Delphi, znakomicie się wpisują w jej klimat. To piosenka o miłości – zdradziła Kalata.

Anna Kalata była ministrem pracy i polityki społecznej w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego, ale największą sławę przyniosła jej metamorfoza, jaką przeszła w Indiach, gdzie od 2008 r. sprawuje funkcje wiceszefowej zarządu Indyjsko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Była minister szybko stała się koleżanką celebrytek. Jedną z nich jest wokalistka Paula Marciniak, która przyjechała na zaproszenie Kalaty do Indii. Teraz pracują razem nad muzycznym projektem. – Mój malutki debiut przy Pauli będzie ciekawym doświadczeniem. Wcześniej wspólnie wyruszyłyśmy do Indii, aby przedstawić Paulę indyjskim agencjom, które zajmują się promowanie artystów. Bardzo lubię utwory Pauli, więc pomyślałam, że fajnie byłoby coś wspólnie nagrać – mówi Anna Kalata i dodaje, że utwór “Indian Princess” zadebiutuje w maju.

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments