Najbardziej wpływowe stylistki gwiazd

Magazyn “The Hollywood Reporter” sporządził listę 25 najbardziej wpływowych stylistek gwiazd. Na jej szczycie znalazła się Rachel Zoe, przyjaciółka i doradczyni wielu hollywoodzkich celebrytek.

Choć krytykowana jest za propagowanie chudości, jednak jej styl niezmiennie zachwyca. Nic dziwnego, że na liście klientek, które za rady Zoe są skłonne zapłacić 6 tys. Dol., znalazły się m.in.: Keira Knightley, Demi Moore, Lindsay Lohan, Nicole Richie, Jennifer Garner, Cameron Diaz i Salma Hayek.

Jak wyjaśnia redaktor magazynu “The Hollywood Reporter” Merle Ginsberg, znak rozpoznawczy najbardziej wpływowej stylistki to: długie wzorzyste sukienki i lekko pofalowane włosy, krótkie zapinane kamizelki i dużo, dużej biżuterii, bransolety, wisiory, kolczyki. Poza tym kontrasty – łączenie ubrań markowych z upolowanymi w second-handzie, np.. lekkie ażurowe koszule i tuniki zestawione z czarnymi skórami i ciężkimi butami.

Następna na liście wpływowych kreatorek jest Kate Young, edytorka mody magazynu “Vogue” i przeciwieństwo Zoe. Pod jej opieką znalazła się m.in. Natalie Portman. Stylistka preferuje proste kroje i fasony, bez zbędnej nonszalancji. Ulubione kolory to czerń i biel. Klasycznie, ale nie nudno.

Na podium znalazła się również Petra Flannery, ulubiona stylistka Emmy Stone.

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments