Najbogatsze pary świata

Gisele Bundchen i Tom Hardy

Modelka Gisele Bundchen i futbolista Tom Brady okrzyknięci zostali najlepiej zarabiającą parą show-biznesu. Ranking, jak co roku, sporządził prestiżowy magazyn finansowy “Forbes”.

Jim Houran, znany psycholog kliniczny, powiedział kiedyś, że “wpływowi ludzie przyciągają wpływowych ludzi”. Jeśli chodzi o celebrytów, można to przedstawić według równania 1+1 równa się miliony… oczywiście dolarów. 283 mln dolarów zarobiły w sumie między majem 2010 r. a majem 2011 r. najbogatsze pary show-biznesu. Najwięcej Gisele Bundchen i Tom Hardy.

Gisele jest najlepiej opłacaną modelką świata (45 mln dol.), a w duecie z przystojnym i jeszcze lepiej zarabiającym mężem (który podpisał czteroletni kontrakt z New England Patriots o wartości 72 mln dol. i dodatkowo wniósł do rodzinnego budżetu 31 mln dol.) wyrastają na prawdziwych krezusów.

Na drugim miejscu znalazło się małżeństwo amerykańskich muzyków Beyonce Knowles i Jaz-Z. Od maja 2010 roku zarobili 35 i 37 mln dol. Na wysokiej pozycji znaleźli się Angelina Jolie i Brad Pitt. Na ich koncie zaksięgowało się w tym okresie 50 mln dol. Urodzenie czwartego już dziecka nie powstrzymało też Victorii Beckham, która odnosi coraz większe sukcesy jako projektantka. 5 mln dol. to kwota, którą dołożyła do zarobków Davida Beckhama (40 mln dol.), co pozwoliło im zająć 4. pozycję. Na 5. miejscu znalazł się duet znany z sagi “Zmierzch”. Robert Pattinson i Kristen Stewart zarobili na “wampirzym biznesie” po 20 mln dol.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.