Najpiękniejsza jest Adrianna

MIELEC. Adrianna Mazur, 16-letnia uczennica Gimnazjum nr 3 została Miss Mielca AD 2011.

W trzynastej edycji imprezy wzięło udział 14 dziewcząt. Najpiękniejsze spośród nich wybierało jury pod przewodnictwem Bogdana Rojkowicza, prezesa Agencji Wydawczo-Reklamowej „Korso”, która od początku organizuje wybory Miss. W skład komisji weszli m.in.: samorządowcy, politycy, przedsiębiorcy i Miss Mielca 2010 – Magdalena Dragan.

Ich decyzją koronę najpiękniejszej mielczanki przywdziała 16-letnia Adrianna Mazur, która na co dzień uczy się w Gimnazjum nr 3. W przyszłości chciałaby być dziennikarką w kobiecym piśmie. Jej zdaniem, w Mielcu zdecydowanie brakuje galerii handlowej z prawdziwego zdarzenia. Miss Mielca AD 2011 mierzy 176 cm, a jej wymiary to: 82-61-91

Pierwszą Wicemiss i Miss Publiczności została Bernadetta Zielińska, 20-letnia studentka Wydziału Ekonomii na Uniwersytecie Rzeszowskim. Drugą Wicemiss wybrano Dianę Mieszkowską, która ma 20 lat i uczy się w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Miss Foto jest 18-letnia Małgorzata Bystrek, a Miss Internetu jej rówieśniczka Katarzyna Surowiec. Obie dziewczyny są uczennicami mieleckich szkół średnich.

Wybory odbyły się w niedzielę (13 bm.) w Samorządowym Centrum Kultury.
pg

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments