Najwyższa pora rozebrać choinkę Panie Prezydencie!

Prezydent Tadeusz Ferenc chyba bardzo przywiązał się do bożonarodzeniowej choinki, która stoi na rondzie obok pomnika, skoro do dziś dnia jeszcze nie została rozebrana. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Każdy liczy się z groszem, ale najwidoczniej nie nasz włodarz. Nic dziwnego, bowiem nie od dziś wiadomo, że najlepiej wydaje się nie swoje pieniądze. Tak też jest w tym przypadku.

Na rondzie koło pomnika wciąż stoi udekorowana choinka bożonarodzeniowa, która rozbłyska światłem wraz z nastaniem wieczora. Wszystko pięknie, ale raz, że oświetlenie jej kosztuje i to nie mało, dwa, że płacimy za to z naszych portfeli, a trzy, że okres bożonarodzeniowy już się skończył, a dekoracje świąteczne rozebraliśmy 2 lutego.

Panie Prezydencie, już najwyższy czas rozebrać więc i choinkę, bo za niedługo zastanie nas Wielkanoc i zamiast bombek zawiesimy na niej kurczaczki.

ksz

do “Najwyższa pora rozebrać choinkę Panie Prezydencie!”

 1. Stefan

  Pośmialiśmy my się, pożartowali, tylko mi nie do śmiechu bo za tę szopkę zapłaciłem z własnej kasy.

  • Konrad

   Jangorsze że jego pomocnicy – zastępcy i dyrektorzy urzędów też nie panuja nad sprawami. Mógłby przynajmniej dobrać sobie mądrych,sam przecież nie musi nic robić, ale niestety-dobiera takich którzy nigdy nic nie osiągnęli , nie radzą sobie z zarządzaniem i wszystko ich przerazsta. Brak chętnych na stanowiska czy dobiera z własnego otoczenia?

 2. Borjan

  hehe.a może prezydent liczy ,że pod choinkę dostanie jeszcze jakiś prezent ….stąd ta choinka

 3. krzysiek

  witam widziałem dzisjaj Ferenca chciał isc do salonu fryzjerskiego na Zeromskiego ale było zamknięte i pocałował klamke !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Jacuś

  No i szkoda. Mogla stać i za dwa miesiące powiesiłoby się na niej pisanki. Jak innowacja, to innowacja

 5. salsa

  tylko naszego szanowniego prezydenta na to stać, szkoda komentować, cóż w rzeszowie panuje BÓG, jeden wielki i wszechmogący, inni nie mogą już tego wytrzymać….za dlugo rządzi i teraz ma już same glupoty w głowie….

 6. tambylec

  dlaczego, przecież już rozebrana.

 7. pipi

  Przynajmniej jest jakaś nowa atrakcja turystyczna

 8. lol

  widac ze czlowiek nie panuje nad miastem i ludzmi którymi zarzadza!!!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.