Najwyższa pora rozebrać choinkę Panie Prezydencie!

Prezydent Tadeusz Ferenc chyba bardzo przywiązał się do bożonarodzeniowej choinki, która stoi na rondzie obok pomnika, skoro do dziś dnia jeszcze nie została rozebrana. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Każdy liczy się z groszem, ale najwidoczniej nie nasz włodarz. Nic dziwnego, bowiem nie od dziś wiadomo, że najlepiej wydaje się nie swoje pieniądze. Tak też jest w tym przypadku.

Na rondzie koło pomnika wciąż stoi udekorowana choinka bożonarodzeniowa, która rozbłyska światłem wraz z nastaniem wieczora. Wszystko pięknie, ale raz, że oświetlenie jej kosztuje i to nie mało, dwa, że płacimy za to z naszych portfeli, a trzy, że okres bożonarodzeniowy już się skończył, a dekoracje świąteczne rozebraliśmy 2 lutego.

Panie Prezydencie, już najwyższy czas rozebrać więc i choinkę, bo za niedługo zastanie nas Wielkanoc i zamiast bombek zawiesimy na niej kurczaczki.

ksz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stefan
Stefan
9 lat temu

Pośmialiśmy my się, pożartowali, tylko mi nie do śmiechu bo za tę szopkę zapłaciłem z własnej kasy.

Konrad
Konrad
9 lat temu
Reply to  Stefan

Jangorsze że jego pomocnicy – zastępcy i dyrektorzy urzędów też nie panuja nad sprawami. Mógłby przynajmniej dobrać sobie mądrych,sam przecież nie musi nic robić, ale niestety-dobiera takich którzy nigdy nic nie osiągnęli , nie radzą sobie z zarządzaniem i wszystko ich przerazsta. Brak chętnych na stanowiska czy dobiera z własnego otoczenia?

Borjan
Borjan
9 lat temu

hehe.a może prezydent liczy ,że pod choinkę dostanie jeszcze jakiś prezent ….stąd ta choinka

krzysiek
krzysiek
9 lat temu

witam widziałem dzisjaj Ferenca chciał isc do salonu fryzjerskiego na Zeromskiego ale było zamknięte i pocałował klamke !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jacuś
Jacuś
9 lat temu

No i szkoda. Mogla stać i za dwa miesiące powiesiłoby się na niej pisanki. Jak innowacja, to innowacja

salsa
salsa
9 lat temu

tylko naszego szanowniego prezydenta na to stać, szkoda komentować, cóż w rzeszowie panuje BÓG, jeden wielki i wszechmogący, inni nie mogą już tego wytrzymać….za dlugo rządzi i teraz ma już same glupoty w głowie….

tambylec
tambylec
9 lat temu

dlaczego, przecież już rozebrana.

pipi
pipi
9 lat temu

Przynajmniej jest jakaś nowa atrakcja turystyczna

lol
lol
9 lat temu

widac ze czlowiek nie panuje nad miastem i ludzmi którymi zarzadza!!!

Pablo74
Pablo74
9 lat temu
Reply to  lol

już rozbierają