Namierzyli zamachowca w WSIiZ

Fot. Archiwum WSIiZ

KIELNAROWA. Ponad 550 uczniów szkół średnich z całego Podkarpacia zgromadziło się we wtorek (33 bm.) na auli w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania. Wśród nich ukrył się zamachowiec z bombą w plecaku.

By go wykryć i rozbroić należało… rozwiązać łamigłówki i zagadki logiczne. Najszybciej i najskuteczniej z tym zadaniem poradziły sobie uczennice z Liceum Ogólnokształcącego w Sędziszowie Młp.: Patrycja Iwan, Joanna Kozak i Anna Kazior.

Tak zakończyła się jedna z gier przygotowanych w ramach Game Day, czyli dnia otwartego zorganizowanego w kampusie w Kielnarowej. – Podobało nam się, bo nie było nudnego siedzenia i słuchania, ale cały czas coś się działo – podsumowały dziewczyny.

Poza tą, ściśle tajną operacją WSIiZ przygotowała dla maturzystów mnóstwo innych zadań. Jednym z ciekawszych była gra skandal, podczas której maturzyści, wcielając się w reporterów fotografowali dowolne miejsca i sytuacje w kampusie, by potem, używając nowoczesnych narzędzi dostępnych w laboratorium, zmontować materiał na pierwszą stronę gazety.

Zwycięzcy wszystkich konkurencji zostali nagrodzeni gadżetami i grami. Aby nauczyciele również się nie nudzili przygotowano dla nich m.in. warsztaty z komunikacji niewerbalnej.

bes

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.