Napadli i grozili pozbawieniem życia

Podejrzani uciekając uderzyli w zaparkowany samochód

ROPCZYCE. W środę po południu, czterech mężczyzn wtargnęło do bmw stojącego koło ropczyckiego dworca. Jeden z nich uderzyli pięścią w twarz siedzącego w nim 19-letniego mieszkańca Ropczyc. Napastnicy następnie uprowadzili auto i chłopaka.
Zatrzymali się w Borkach Chechelskich w odludnym miejscu. Jeden z przestępców kazał 19-latkowi kopać dół w lesie. Na szczęście chłopak uciekł i poprosił o pomoc w najbliższym domu, do którego dobiegł. Telefonicznie powiadomiono policję.

Dyżurny poinformował o tym zajściu policyjne patrole. Około godziny 22 ropczyccy policjanci zauważył skradzione bmw. Podejrzani uciekając uderzyli w zaparkowany samochód. Funkcjonariusze zatrzymali jednego z młodych mężczyzn, pozostali zdołali uciec. Szybko ustalono tożsamość pozostałych osób. Rano zostali zatrzymani. Okazali się nimi trzej mieszkańcy Ropczyc oraz ich kolega z podropczyckiej wsi. Podejrzanym w wieku od 18 do 28 lat, policjanci przedstawili zarzuty rozboju. 24-letni mieszkaniec Ropczyc odpowie też za groźby pozbawienia życia.

ac

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments